Вступ України в ЄС: названо дату та умови

Він висловив побоювання, щоб у своїх євроінтеграційних процесах Україна не перетворилася в постачальника робочої сили в ЄС, як рук, так і мізків

Вступ України в ЄС: названо дату та умови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна має шанс інтегруватися в Європейський Союз протягом 14-15 років.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Таку думку висловив міністр закордонних справ Павло Клімкін на зустрічі з ветеранами війни на Донбасі, додавши, що це цілком реально, якщо в найближчі 3-5 років “ми добре попрацюємо”.

“Європейські друзі, хто підтримує нашу європейську інтеграцію, думають так само. Якщо ми всі реально попрацюємо, у нас буде шанс вступити в ЄС. Але є шанс, що ми ніколи не встигнемо в останній вагон. Сам ЄС стає все складнішим, більш євроскептичнішим і скептичним щодо розширення. Від того, як ми будемо рухатися в найближчі 3-5 років, буде залежати, потрапимо ми туди чи ні”, – впевнений міністр.

 

Він також висловив побоювання, щоб у своїх євроінтеграційних процесах Україна не перетворилася в постачальника робочої сили в ЄС, як рук, так і мізків.

“Українські мізки потрібні всім. Всі країни ЄС, хоча це і невідомо, і навіть Німеччина, пропонують нам спеціальні угоди. Всі зацікавлені, щоб українців у них було більше. Українців всі люблять, тому що українці – це завжди плюс і ніяких мінусів”, – підкреслив Клімкін.

Нагадаємо, раніше голова міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що сьогодні рівень відносин між Україною і США знизився. Попри це міністр МЗС вважає, що тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, який 18 червня 2019 року очолив посольство США в Україні, це сильне рішення.

Додамо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін  вважає, що указ Путіна про видачу паспортів на Донбасі може бути спробою заклику Росії до західних країн щодо обговорення федералізації України. Міністр закордонних справ акцентує, що експертні думки про плани Росії розходяться: від встановлення Путіним прямого контролю над регіоном до втручання у внутрішні справи України.

Джерело: Народна Правда