Ви товсті – тому що ліниві: британський телеведучий висловив скандальну теорію про гладких людей

Він вважає, що смерть повних людей допоможе вирішити питання перенаселеності

Ви товсті – тому що ліниві: британський телеведучий висловив скандальну теорію про гладких людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Великобританії телевізійний ведучий каналу BBC Майкл Бюерк заявив, що товстих людей не потрібно лікувати.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на журнал “Radio Times”, тележурналіст BBC Майкл Бюерк відзначив, що людей з надлишковою вагою не потрібно лікувати за бюджетні кошти.

У Великобританії ведучий BBC Майкл Бюерк у своїй новій колонці заявив, що ожиріння – це наслідок людської ліні, тому повні люди не потребують лікування.

За словами журналіста, зараз люди, які відчувають проблеми із зайвою вагою, часто звертаються до лікарів, в той час як це – марна трата бюджетних коштів.

«Ви товсті, тому що ви занадто багато їсте», – пише Бюерк.

Він додав, що передчасна смерть повних людей допоможе вирішити питання перенаселеності. Перед людьми необов’язково повинна стояти мета прожити якомога довше, пояснив журналіст.

Згідно з даними Національної служби охорони здоров’я Англії, в країні питання ожиріння стоїть гостро: кожен третій дорослий і кожна п’ята дитина страждають цим захворюванням.

Зазначимо, раніше японські фахівці повідомили, що переїдання не слід вважати головною причиною ожиріння – зайва вага з’являється під дією імунних клітин кишечника. Любителям солодкого та інших продуктів, що сприяють, як прийнято вважати, набору ваги, можна більше не турбуватися: в ожирінні винна не їжа, а клітини ILC2, запевняють японці.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що після 40 років багато людей починають набирати вагу при тому, що їх харчування і рівень фізичної активності залишаються незмінними.

Також ми повідомляли, що важливим фактором, за якого люди вибирають шкідливу їжу, за словами психологів, є нейромаркетинг у рекламі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...