Їсти, щоб схуднути: експерти назвали ефективний рецепт

Дослідження довели, що енергія найбільше витрачається у першій половини дня, а це допомагає схуднути.

Їсти, щоб схуднути: експерти назвали ефективний рецепт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені з біомедичного дослідницького центру у штаті Луїзіана (США) переконані, що циклічні коливання інтенсивності різних біологічних ритмів можуть допомогти схуднути.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Правильно обраний час вживання їжі може дозволити спалити більше калорій, зменшити апетит, позбавитись жирової тканини, прискорити метаболізм та як наслідок схуднути. Їжу слід вживати тричі на день, при цьому останній раз має припадати на дві години дня. Дослідження довели, що енергія найбільше витрачається у першій половини дня.

У дослідженнях участь приймали чоловіки та жінки з зайвою вагою. Їжу вони вживали о 8, 14 та 20 годинах на протязі чотирьох днів. Потім час вживання їжі змінили на 8, 11 та 14 години. Всі учасники дослідження шість разів на день вказували у анкеті який рівень голоду мали, коли у них виникало відчуття голоду, бажання їсти, рівень енергії.

З’ясувалось, що вживання їжі зранку сприяє зниженню рівня греліну (гормону голоду), який стимулює апетит. Відповідно, відчуття голоду з’являється не так швидко, а насиченість триває довше.

Тож вживання їжі у першій половині дня є ефективним способом схуднення без важких випробувань та обмежень для організму.

Нагадаємо, дієтолог Катерина Кабашна дала незвичні поради, які допоможуть усім, хто хоче схуднути і зберегти свою ідеальну вагу. Для цього, за словами експерта, треба просто змінити ставлення до схуднення і так організувати режим харчування, щоб “обманути” апетит.

Додамо, втрата ваги є складним завданням для багатьох дівчат. Непросто відмовитися від улюблених ласощів і додати в свій раціон правильне харчування. Кожній хочеться знайти легкий шлях до ідеальних параметрах. Як відзначають експерти, яблучний оцет стає все популярнішим серед бажаючих схуднути.

 

Джерело: Народна Правда