Зеленського несподівано запросили до Луганська, поговорити про мир

Прямі переговори повинні стати першим кроком до встановлення миру

Зеленського несподівано запросили до Луганська, поговорити про мир
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава “Луганської народної республіки” Леонід Пасічник висловив бажання поговорити з президентом України Володимиром Зеленським.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання невизнаних республік, глава “ЛНР” Леонід Пасічник запросив Володимира Зеленського до Луганська на мирні переговори.

Глава “Луганської народної республіки” Леонід Пасічник запросив президента України Володимира Зеленського в Луганськ на прямі переговори про способи досягнення миру на Донбасі. Про це повідомляють підконтрольні сепаратистам видання.

Глава “ЛНР” підкреслив, що на сьогодні основне завдання сторін – “припинити стрілянину, розвести важке озброєння і сідати за стіл переговорів”.

“Вкрай неприпустимо, щоб… мирні розсудливі, розумні люди гинули незрозуміло за що, незрозуміло навіщо і в ім’я чого”, – сказав Пасічник.

“Я вважаю, це потрібно зупинити і досягти цього можна лише в ході прямих переговорів. Тому ласкаво просимо, хай приїжджає, і безпеку його ми, звичайно ж, забезпечимо”, – заявив він.

Прямі переговори, за словами Пасічника, повинні стати першим кроком до встановлення миру на Донбасі.

“Це наше основне завдання, це наша основна вимога, щоб Володимир Зеленський і в його особі вся влада України нарешті почула голос Донбасу, повернулася до нас обличчям і сіла за стіл переговорів, прямих переговорів з представниками Донбасу – “ЛНР” і “ДНР”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що безстрокове перемир’я, яке було оголошено на Донбасі в кінці липня, тріщить по швах.

6 серпня від зброї проросійських терористів загинули четверо бійців 36-ї бригади морської піхоти Збройних сил України. Ворог скористався перемир’ям і стягнув озброєння до Світлодарської дуги і Горлівки.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...