Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта, яке наразі коштує 30 млн євро

Допомагайте і вам повернеться сторицею

Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта, яке наразі коштує 30 млн євро
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У бельгійському місті Льєж місцевий житель купив картину Рембрандта за 500 євро.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сюжет “ТСН”, бельгієць у барі 15 років тому купив за безцінь творіння видатного художникаю.

Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта датоване XVII століттям. Курйоз стався у містечку Льєж аж 15 років тому. У невеличкому барі бельгієць познайомився з чоловіком, який був по вуха у боргах. Аби виручити бідолаху, купив у нього зображення Ісуса за 500 євро.

Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта, яке наразі коштує 30 млн євро

Днями друзі, які знаються на мистецтві, порадили віддати картину на експертизу. Вона підтвердила цінність творчого доробку – це робота Рембрандта, написана у XVII столітті, виручити за неї можна до 30 мільйонів євро.

Щасливий власник не приховує намірів продати полотно. Кошти, отримані за картину він збирається інвестувати у акції улюбленого футбольного клубу.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у Рейксмузеум в Амстердамі стартувала масштабна операція “Нічний дозор” – протягом десяти місяців 12 фахівців будуть реставрувати однойменну картину Рембрандта. Цікаво, що за всім процесом можна буде спостерігати. Відвідувачі музею стежитимуть за роботою реставраторів, оскільки весь процес проходитиме у прозорій кімнаті. Крім того, в Instagram через онлайн-чат можна задавати питання, щоб детальніше дізнатися про дослідження та реставрацію.

Також ми повідомляли, що чоловік, якого підозрюють у пошкодженні картини Іллі Рєпіна «Іван Грозний і син його Іван» в Третьяковській галереї заявив, що діяв під впливом алкоголю.

 

 

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...