На пляж Нової Зеландії викинуло кокаїну на $2 млн

На пляж Нової Зеландії викинуло кокаїну на $2 млн
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У середу, 7 серпня, на дикий пляж у Новій Зеландії викинуло 19 пакетів з дивними символами. У них поліцією був виявлений кокаїн загальною вартістю близько $2 млн.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на The Guardian.

Loading...

Увечері в середу, 7 серпня, у поліцію надійшло повідомлення, що на пляжі поряд з Оклендом знайдені сині пакети з дуже дивними символами.

Після того, як працівники органів встановили, що в пакетах знаходиться кокаїн, було прийнято рішення відправити вертоліт і пошукові команди, щоб обшукати більш широку зону.

Паралельно пошуками зайнялися і місцеві жителі.

На пляж Нової Зеландії викинуло кокаїну на  млн
Пакети з кокаїном

За словами експертів-криміналістів, кокаїн міг бути вироблений в Перу. Там його вартість близько $7000 за один кілограм. Кокаїн у Новій Зеландії – це самий дорогий наркотик, вартість кілограма може досягати $250 000.

Криміналіст повідомляє, що пакети з кокаїном могли викинути за борт контрабандисти, які побоювалися морської охорони.

Нагадаємо, що в липні учасниця Олімпійських ігор 2016 року, нідерландська спортсменка Мадія Гафур, була затримана поліцією на кордоні Німеччини та Нідерландів, в її автомобілі знайшли 50 кілограмів метамфетаміну та екстазі. За версією німецьких правоохоронних органів, спортсменка збиралася провезти речовини через кордон в Нідерланди.

Раніше з’явилося відео, як в Австралії мікроавтобус, що перевозив наркотики на суму понад 140 мільйонів американських доларів, зачепив поліцейську машину, припарковану біля ділянки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...