Названо 3 найкорисніші дієти для ефективного схуднення

Експерти відділили три найбезпечніші та ефективні дієти.

Названо 3 найкорисніші дієти для ефективного схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У результаті проведених Міжнародною групою фахівців досліджень, було визначено 3 найкорисніші дієти для ефективного схуднення.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Знай.uа.

Loading...

На сьогодні існує величезна кількість дієт які обіцяють швидкий результат без шкоди для здоров’я та з триваючим ефектом. З огляду на це, фахівцями було досліджено 41 найпопулярнішу дієту. Під час дослідження враховувались такі показники: реальність зниження зайвої ваги; доступність продуктів, що входять до складу дієти; збалансованість; вплив на серцево-судинну та ендокринні системи.

Експерти видділили три найбезпечніші та ефективні дієти.

Перше місце посіла середземноморська. Вона є найбільш збалансованою та найкраще підходить для здорового способу життя, попереджає розвиток цукрового діабету. До її складу входять фрукти та овочі, цільне зерно, які подовжують життя, знижують ризик розвитку раку, позитивно впливають на серцево-судинну систему запобігаючи її захворюванням. Вона вимагає меншого вживання смаженої їжі, сири мають бути нежирними, для заправки продуктів необхідно використовувати лише оливкову олію, надавати перевагу рибі, вживати цільнозерновий хліб.

Друге місце посіла дієта DASH. Вона спрямована на допомогу у боротьбі з гіпертонією, на зниження холестерину та зайвої ваги. Головні правила даної дієти: необхідно надавати перевагу необробленим продуктам; зменшити вживання консервованої, маринованої та копченої їжі; збільшити кількість фруктів; часто вживати рибу; м’ясо не більше 3 разів на тиждень; обмежити вживання солі та жирних продуктів; вживати горіхи.

Третє місце посіла флекситаріансту. Головною рисою даної дієти є вживання рослинної їжі. Вона багата білком, вітамінами та має низький рівень жирів і холестерину. Важливим є те, що під час харчування, половина всієї маси продуктів, що вживаються мають бути овочами і лише четверта частина – білковими продуктами. Ця дієта вимагає обмеження вживання м’яса, молока, яєць, а також  пропонує тваринні білки заміняти на рослинні. Робить акцент на введення до свого раціону 2-3 вегетаріанських днів, а для перекусів дозволяє використовувати горіхи.

Нагадаємо, схуднути на 10 кілограмів за 10 днів можливо завдяки простій та дієвій дієті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...