Реакцію Путіна до пожеж у Сибіру висміяли у влучній карикатурі

Вираз обличчя російського "вождя" дуже промовистий

Реакцію Путіна до пожеж у Сибіру висміяли у влучній карикатурі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Відомий карикатурист Сергій Йолкін дотепно потролив президента РФ Володимира Путіна.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його сторінку у Facebook, російський художник Сергій Йолкін зобразив у сатиричній формі реакцію Володимира Путіна на пожежі у Сибіру.

Відомий російський художник Сергій Йолкін влучною карикатурою показав ставлення глави Кремля Володимира Путіна до масштабних лісових пожеж у Сибіру.

Відповідний малюнок розміщено на його сторінці в Facebook.

Так, на карикатурі Путін зображений біля каміна, в якому горить Сибір. У руках російський лідер тримає вогнегасник, вираз його обличчя дуже промовистий.

Реакцію Путіна до пожеж у Сибіру висміяли у влучній карикатурі

“Ганьба наша”, “Він ще і примовляє: гори-гори ясно…”, “Більш мерзенну владу уявити складно! Деградація і морок у всіх інститутах і сферах суспільства”, “Останній балон… і остання Сибір”, – пишуть росіяни в коментарях до карикатури.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що через лісові пожежі в Сибіру, де площа НП вже перевищила 1,6 мільйона гектарів, ввели режим надзвичайної ситуації в Красноярському краї, Іркутській області, частково він діє в Бурятії. Влада прийняла рішення не витрачати гроші на ліквідацію пожеж: це дорого і все одно там, де горить, ніхто не живе.

Також ми повідомляли, що дим від лісових пожеж в Сибіру вже поширився на Північну Америку – він накрив Аляску і деякі частини західного узбережжя Канади.

Основною причиною пожеж в Сибіру назвали необережне поводження з вогнем.

Джерело: Народна Правда