Розбрат в партії Смешко, з “Сили і честі” вигнали вісьмох

Згідно з повідомленням, всі ці люди поширювали в ЗМІ на минулих виборах маніпулятивну і неправдиву інформацію про партію

Розбрат в партії Смешко, з “Сили і честі” вигнали вісьмох
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За спробу розколу і дискредитації політсили з партії “Сила і честь” Ігора Смєшко вигнали його першого заступника Олександра Кіхтенка і кількох керівників регіональних відділень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Текст заяви: “За дії, що дискредитують партію та спрямовані на її розкол, політрада партії прийняла рішення призупинити членство в політичній партії “Сила і честь” таких громадян України…”.

З партії, зокрема, вигнали:

  • першого заступника голови партії Олександра Кіхтенка;
  • члена політради партії Михайла Нечипорука;
  • члена політради партії Юрія Черкасова;
  • члена контрольно-ревізійної комісії партії Юрія Ляховського;
  • голову правління Дніпропетровської обласної організації партії Володимира Фастова;
  • голови правління Херсонської обласної організації партії Олександра Вітковського;
  • голови правління Чернігівської обласної організації партії Валерія Безкровного;
  • голови правління Харківської обласної організації партії Геннадія Крутова.

Згідно з повідомленням, всі ці люди поширювали в ЗМІ на минулих виборах “маніпулятивну і неправдиву інформацію” про партії, а також мали “особисті амбіції та меркантильні інтереси”. “Своєю діяльністю вони зробили все можливе, щоб знизити її рейтинг і підтримку виборців”, – йдеться в заяві.

На думку політради партії, вони намагалися чинити психологічний тиск на керівництво партії і здійснити “рейдерське захоплення” контролю над нею, у зв’язку з можливістю отримання партією державного фінансування за результатами виборів 2019 року.

Нагадаємо, раніше майбутній глава фракції партії «Слуга народу» в парламенті Давид Арахамія розповів, хто може стати новим прем’єр-міністром. На посаду прем’єр-міністра претендують голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук та заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України Владислав Рашкован.

6 серпня президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію українців, яка набрала необхідну кількість голосів, і заявив, що вже звільнив Андрія Богдана з посади голови Адміністрації президента.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...