Ця “солодка” дієта дозволить схуднути та повернути молодість

Завдяки їжі ми можемо впливати на власні гени.

Ця “солодка” дієта дозволить схуднути та повернути молодість
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Введення до свого раціону харчування продуктів, які впливають на роботу генів допоможе подовжити молодість організму, відчувати себе повним сил та енергії, скинути зайві кілограми.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на НВ

Першим хто дійшов такого висновку був дослідник Ніколас Перриконе. Він стверджував, що завдяки їжі ми можемо впливати на власні гени. Тож під час формування дієти, варто звертати увагу не лише на кількість калорій, а й на якісний склад продуктів які включаються до раціону, адже декі є справжнім еліксиром молодості.
Правильне харчування дозволяє вигляди на 20 років молодше, а генам молодості працювати навіть у похилому віці.

Тож які продукти варто вживати задля подовження власної молодості та краси?

Чорний шоколад: мова йде про шоколад з максимальним вмістом какао. Відомо, що какао містить антиоксидант проціанідін-б2, який захищає організм від інфекцій. та надзвичайно корисна для шкіри, адже забезпечує її свіжість до глибокої старості.

Лосось: містить жирні кислоти та омега-3, антиоксиданти, є джерелом білків. Ці речовині є надзвичайно важливими для забезпечення молодості організму, активують так звані гени молодості. Проте з рибою слід бути обережними, не рекомендують вживати ту, що вирощена на фермах з використанням різних хімічних речовин.

Кориця: регулює рівень цукру у крові, покращує роботу мозку, підвищує концентрацію. Антиоксиданти, що в ній містять знижують ризик виникнення меланоми. Вона вмикає гене які підтримують і імунну систему.

Гриби: мова йде не про всі гриби, певні види справляють корисний вплив на імунну систему поліпшуючи метаболізм, зміцнюють печінку. Так, гриби шиітаке мають у своєму складі безліч антиоксидантів. Лисички багаті на селен. Також багаті вони і на вітамін D.

Водяний крес (жеруха): має у своєму складі антиоксиданти, які покращають роботу імунної системи, окислюють вільні радикали, які є головною причиною старіння. Також він є діуретикком (сечогінним засобом), що виводить шлаки з організму, захищає нирки, печінку, зменшує навантаження на серцево-судинну систему.

Насіння шавлії: містять жирні кислоти, омега-3, які включають гени омолодження в організмі. Крім того, містять вітамін Е і кальцій, що необхідні для кісткової тканини.

Зелений чай: містить природні антиоксиданти катехіни. Вони запобігають старінню і сприяють схудненню, через припинення засвоєння жирів. Регулярне вживання цього чаю збільшує спалювання жирів на 15−20%. Деякі вчені переконані, що він здатен запобігати раку.

Червоне вино: містить активний фермент – ресвератрол, який сповільнює відкладення жирів у організмі, блокуючи рецептори жирових клітин. Ця речовина також запобігає захворюванням серцево-судинної системи.

Імбир: містить ефірні масла, які стимулюють вироблення шлункового соку і поліпшують травлення. Один з найефективніших засобів у боротьбі із зайвими кілограмами, адже при його вживанні організм спалює значно більше жирів ніж отримує. Імбир також, покращує стан шкірі та знижує рівень цукру у крові, тобто допомагає проти діабету.

Грейпфрут: надзвичайно корисний, користь його переоцінити неможливо. У ньому міститься величезна кількість вітаміну С, він регулювє рівень інсуліну в крові. В той же час, гіркі перетинки містять нарингін — антиоксидант, який спалює жир в організмі і виводить зайву жовч.

Нагадаємо: з’ясувалося, що келих вина допомагає схуднути.

Джерело: Народна Правда