Творці “Гри престолів” покинули HBO заради роботи на конкурентів

Сума нового контракту Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Уайса становить $200 млн

Творці “Гри престолів” покинули HBO заради роботи на конкурентів
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Телеканал HBO втратив творців культового телесеріалу “Гра престолів” – Девід Беніофф та Деніел Бретт Уайс підписали контракт на роботу з компанією Netflix.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють західні ЗМІ.

Loading...

Девід Беніофф та Деніел Бретт Уайс подякували HBO за багаторічну співпрацю. Як відомо, фінальний сезон телесеріалу “Гра престолів” був показаний в травні 2019 року.

Сума нового контракту Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Уайса становить $200 млн. Автори легендарного серіалу розроблятимуть нові телепроекти для компанії. Щоправда, про які саме проекти йдеться, не повідомляється.

Як повідомлялося раніше, виконавець ролі Джораха Мормонта в «Грі престолів» Ієн Глен зіграє Бетмена в продовженні серіалу «Титани». Продовження серіалу по коміксів DC «Титани» вийде восени 2019 року. У нових серіях шанувальники побачать актора «Ігри престолів» Ієна Глена, який змінить захист Кхалісі на боротьбу з темними силами в образі Брюса Уейна. Ієн Глен — виконавець ролі Джораха Мормонта в фентезі-серіалі «Гра престолів». Також грав Гамлета у трагікомедії «Розенкранц і Гільденстерн мертві» і Річарда I Левове Серце в історичній драмі «Царство небесне». Знімався в серіалах «Доктор Хто», «Борджіа», «Абатство Даунтон».

Напередодні платформа Netflix опублікувала перший тизер серіалу «Відьмак» — творці довгоочікуваної фентезі-саги показали основних героїв першого сезону шоу в двохвилинному ролику. В ролику можна побачити всіх трьох головних героїв дебютного сезону телешоу – відьмака Геральта з Ривии, у виконанні Генрі Кавілла, чарівницю Йеннифэр, яку відіграє Аня Чалотра, і принцесу Цири, ця роль дісталася Фрейе Аллан. Крім того, в кадрі з’являються Мианна Берінг в образі чарівниці Тиссаи де Врие, Адам Леві, виконуючий роль друїда Мышовура, Ройс Пирресон, грає чародія Истредда, Ганна Шаффер в образі чарівниці Трісс Мерігольд і Джоді Мей в ролі королеви Калантэ.

Джерело: Народна Правда