Зеленський ліквідує міністерства у Кабміні: що зміниться

У президента впевнені, що скасування міністерств призведе до зменшення витрат, а також оптимізації роботи

Зеленський ліквідує міністерства у Кабміні: що зміниться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У команді президента України Володимира Зеленського планують ліквідувати відразу кілька міністерства в уряді, а на їх базі створити одне.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі видання “Обозреватель“.

Автор статті підкреслює, що у Володимира Зеленського думають ліквідувати в якості самостійних такі відомства: Міністерство культури (очолює Євген Нищук), Міністерство молоді і спорту (Ігор Жданов), а також Міністерство інформаційної політики (Юрій Стець). На їх базі може з’явиться міністерство інформації.

Але це, як говориться в матеріалі, не єдині перестановки у Кабміні, які задумали в команді Володимира Зеленського. Автор статті в якості потенційних міністерств на скасування називає: Міністерство аграрної політики (т. в. о. Ольга Трофимцева) – його можуть приєднати до Міністерства економічного розвитку і торгівлі у вигляді одного з департаментів.

Крім того, секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Данилюк запропонував об’єднати Міністерства фінансів та економічного розвитку, а також соціальної політики і охорони здоров’я.

У президента впевнені, що скасування міністерств призведе до зменшення витрат, а також оптимізації роботи.

Нагадаємо, раніше майбутній глава фракції партії «Слуга народу» в парламенті Давид Арахамія розповів, хто може стати новим прем’єр-міністром. На посаду прем’єр-міністра претендують голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук та заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України Владислав Рашкован.

6 серпня президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію українців, яка набрала необхідну кількість голосів, і заявив, що вже звільнив Андрія Богдана з посади голови Адміністрації президента.

Джерело: Народна Правда