ЗМІ заявили, що Меган Маркл покинула чоловіка та переїхала

Між герцогом і герцогинею Сассекськими виник конфлікт

ЗМІ заявили, що Меган Маркл покинула чоловіка та переїхала
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Американські ЗМІ заявили, що Меган Маркл забрала сина від принца Гаррі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “National Enquirer”, дружина британського принца Гаррі Меган Маркл покинула резиденцію з чотиримісячним сином на руках.

Американські ЗМІ стверджують, що Меган Маркл пішла від принца Гаррі, забравши з собою чотиримісячного сина Арчі.

«Палац тисне на Гаррі, щоб він змусив дружину зрозуміти, що вона більше не голлівудська зірка, а член королівської сім’ї з важливими обов’язками і відповідальністю», – заявило джерело “National Enquirer”. На цьому ґрунті між герцогом і герцогинею Сассекськими виникла напруженість (Гаррі раніше виніс Меган догану на балконі Букінгемського палацу під час параду), яка привела до конфлікту.

Гаррі сказав колишній акторці, що вона «не може просто робити те, що хоче і коли хоче». Він перерахував усі її недавні промахи. А вона прийшла в лють і нібито почала кричати, що не збирається бути ще однією «позбавленою смаку герцогинею», подібно дружині принца Вільяма Кейт Міддлтон.

Зрештою, як пише видання, Маркл вибігла з кімнати в сльозах. А через лічені хвилини покинула Фрогмор-котедж з Арчі на руках і поїхала в невідомому напрямку.

Гаррі був у розпачі. Меган виїхала без охоронців, і він поняття не мав, де вона. За кілька годин вона зателефонувала чоловікові і висунула ультиматум: «Або ти і твоя сім’я відстанете від мене, або між нами все скінчено!»

Гаррі, який боїться втратити Меган, був вкрай засмучений, але пообіцяв їй, що все налагодиться, і що вони незабаром покинуть Великобританію і переїдуть на її батьківщину – в США.

«Це занурить королівську сім’ю в кризу, але Гаррі не турбують такі проблеми. Він знає, що саме цього по-справжньому хоче Меган », – пише журнал. Лише після цього Маркл погодилася повернутися додому.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що герцогиня Сассекська, дружина принца Гаррі Меган Маркл вирішила продати свій маєток в Лос-Анджелесі.

Джерело: Народна Правда