Чому не можна швидко худнути: експерт пояснив небезпеку

Від 0,5 до 1 кг в тиждень - це хороша втрата ваги

Чому не можна швидко худнути: експерт пояснив небезпеку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Український дієтолог та експерт з правильного харчування Ольга Усенко пояснила, чому не можна швидко худнути.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост вона опублікувала у себе на Instagram.

За її словами, перехід на правильне харчування повинен бути спокійним і максимально комфортним. Не можна швидко худнути, оскільки це призведе до поганого самопочуття, зірваних нервів та зміни настрою.

“Якщо у своєму раціоні залишити тільки курочку і огірок, це призведе до стресового стану, зриву і до ще більшого набору ваги. Жорсткий раціон не підходить для довгострокового використання”, — зазначила Ольга Усенко.

Експерт також закликала не намагатися худнути шляхом постійних заборон, і підкреслила, що раціон, спрямований на схуднення, повинен бути різноманітним, зручним і калорійним (калорійність дає ситість):

“Від 0,5 до 1 кг в тиждень — це хороша втрата ваги. Більше 50-100 гр чистого жиру в день втратити не вийде. А ось здоров’я на жорсткій дієті і нескінченних заборони можна втратити”.

Як повідомлялося раніше, найпопулярнішою дієтою в мережі вважають японську дієту, яка допомагає схуднути на 8 кілограмів за 2 тижні. Японська дієта відноситься до тих, які строго обмежують кількість калорій, а отже і продуктів, що входять до її складу. До дозволених продуктів відносяться: яйця, риба, варені овочі, масло, кефір, яловичина і кава без обмеження.
Під забороною, як і в багатьох інших дієтах, цукор, сіль, алкоголь, борошняні продукти.

Існує величезна кількість дієт, які обіцяють швидкий і безболісний ефект, спалювання зайвих калорій і кілограмів за лічені дні. Але в жодній з них не знайдете згадку про кукурудзу. Це, як правило, заборонений овоч, через велику кілкість  в ньому крохмалю. Однак, дієтологи дивляться на «царицю полів» зовсім інакше. Фахівці вважають, що навпаки, цей овоч є дуже ефективним у боротьбі за струнку фігуру. Кукурудза швидко і надійно очищає організм від жирів і зайвої води.

Джерело: Народна Правда