Краще не вживати ніколи: топ-небезпечних продуктів з ГМО

Краще не вживати ніколи: топ-небезпечних продуктів з ГМО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі попереджають, що ряд продуктів, які містять ГМО, може призвести до формування алергії, до отруєння і навіть до зниження сприйнятливості організму до антибіотиків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Lenta.ua.

Медики радять виключити з раціону картоплю, яка може містити ГМО. Через те, що в деяких видах може міститися ген скорпіона, яким фермери захищають коренеплід від колорадського жука.

Близько 40% помідорів, які представлені на ринку, належать до генетично модифікованих. Відрізнити їх можна по привабливим виглядом, при цьому вони не можуть похвалитися томатним смаком. Найчастіше такі помідори мають практично однаковий розмір.

Слід звернути увагу і на рослинне масло, яке найчастіше виробляють з кукурудзи, соняшнику, сої, льону. Причина в тому, що часто саме ці продукти піддаються обробці ГМО.

Заради підвищення врожайності, виробники рису можуть обробляти його ГМО.

Генетично модифіковані організми трапляються і серед яблук. Від звичайних вони відрізняються дивно довгим терміном зберігання.

Навіть в улюбленому літньому продукті – полуниці можна знайти ГМО. Часто її обробляють геном полярної камбали, це робить ягоду стійкої до морозів.

Також варто уважніше вибирати соєві боби. Після генетичної модифікації вони можуть стати причиною проблем з підшлунковою.

Небезпечно вживати кукурудзу, яка є генетично модифікованою. Якщо вживати її часто, то можливі збої в роботі нирок, печінки та серця.

Фахівці звертають увагу, що краще відмовитися і від ковбасних виробів, виробники яких нерідко навіть не вказують, що продають ГМО.

Нагадаємо, що деякі продукти, які часто займають центральне місце в щоденному раціоні у багатьох людей, що можуть бути небезпечними для вагітних.

Також НАРОДНА ПРАВДА писала, що в Україні в силу вступили нові правила маркування харчових продуктів. Для переходу на оновлені стандарти виробникам дали 3 роки. Зокрема, зміни торкнулися брехні в рекламі.

Джерело: Народна Правда