Літак РФ пролетів над Україною: у мережі розгорівся гучний скандал

Дозвіл було надано через імовірність аварійної ситуації

Літак РФ пролетів над Україною: у мережі розгорівся гучний скандал
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російський Boeing-738 авіакомпанії “Глобус” 7 серпня отримав від Украероцентру дозвіл на використання повітряного простору України у зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Украероруху.

Повідомляється, що повітряне судно прямувало з італійського міста Барі до Москви.

“Російське судно, яке здійснювало переліт з італійського міста Барі до Москви, знаходилося в українському повітряному просторі 26 хвилин”, – йдеться в повідомленні.

Це сталося 7 серпня 2019 року. Дозвіл було надано з-за можливої аварійної ситуації під час польоту, яка могла виникнути через грозову хмарність над Україною, Польщею та Білоруссю.

“Наші співробітники керувалися рішенням Ради з безпеки польотів Державної авіаційної служби України від 2 грудня 2015 року, законодавчими і нормативно-правовими актами України в галузі авіації та у сфері використання повітряного простору, дотримуючись стандартів ICAO. Також дії персоналу в разі необхідності обходу повітряними суднами небезпечних метеоявищ передбачені в угоді (LоA) між органами обслуговування повітряного руху України і Словаччини та інших сусідніх країн”, – йдеться в повідомленні.

В мережі користувачі неоднозначно відреагували на подію. Деякі повідомили, що це не перший такий випадок.

Інші при цьому все ж погоджуються, що це необхідність, передбачена міжнародними договорами.

Джерело: Народна Правда