“Не прийдуть на допит – оголосимо у розшук”. Холодницький попередив фігурантів справи Роттердам+

“Не прийдуть на допит – оголосимо у розшук”. Холодницький попередив фігурантів справи Роттердам+
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини
Директор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький попередив, що фігуранти справи Роттердам+, які не прийдуть на допит, будуть оголошені у розшук.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна.

Loading...

Під час брифінгу, Назар Холодницький повідомив, що зараз проводиться судове засідання по обранню запобіжного заходу одному із затриманих у справі Роттердам+.

“Одного підозрюваного було вчора затримано, зараз триває судове засідання по обранню запобіжного заходу, там заставу ми просили тримання під вартою з альтернативою застави у 50 млн грн, це член НКРЕКП”, – прокоментував він.

Холодницький попередив, що тих фігурантів, які вирішать на допиті не з’являтися, можуть оголосити в розшук.

“Є фігуранти, які зараз не затримані, оскільки перебувають за межами України, щодо них розпочато кримінальний процес, їм залишено підозри, їх викликано на вівторок-середу до детективів. У  випадку їхньої неявки будуть вживатися заходи для їхнього розшуку”, – сказав Холодницький.

Нагадаємо, що національне антикорупційне бюро підозрює членів НКРЕ в злочинних домовленостях для затвердження формули розрахунку вугілля «Роттердам+», що призвело до зростання вартості електричної енергії та завдало шкоди її споживачам.

Пізніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що так звана формула «Роттердам+» застосовується незаконно щодо значної кількості вугілля.

Колишній народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що Порошенко отримує справжні багатства за скандальною схемою «Роттердам+» – половину надприбутків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...