Температурні гойдалки та дощі: якою буде погода в Україні 10 серпня

Завтра на українців чекають справжні температурні гойдалки

Температурні гойдалки та дощі: якою буде погода в Україні 10 серпня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Український метеорологічний центр озвучив прогноз погоди на суботу, 10 серпня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, дощі з грозами починають залишати територію нашої країни.

Прогноз погоди на суботу, 10 серпня

Завтра на українців чекають справжні температурні гойдалки. Найбільш холодними містами будуть: Луганськ, Суми – стовпчик термометра не підніметься вище позначки в 25 градусів, Луцьк, Львів, Рівне, Київ, Чернігів – у цих містах повітря прогріється максимум до 26 градусів. В інших містах у середньому 27-29 градусів, на півдні 28-30 градусів.

Дощі з грозами можливі в Харкові, Луганську і Донецьку. На решті території опадів не прогнозують, але небо не буде ясним, набігатимуть хмари.

До 12 серпня в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській і Харківській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Погода на українських курортах: синоптики дали прогноз на вихідні

Температурні гойдалки та дощі: якою буде погода в Україні 10 серпня

Раніше синоптик Наталка Діденко озвучила свій прогноз погоди на вихідні. За її словами, в суботу, 10 серпня, антициклон обумовить майже скрізь сонце і комфортну температуру повітря 24-29 градусів. У неділю, 11 серпня, температура повітря підвищиться до 26-32 градусів. У неділю В більшості областей також переважатиме сонячна погода.

Доктор фізико-математичних наук науково-дослідного гідрометеорологічного інституту ДСНС України Вазіра Мартазінова повідомляла, що в серпні буде більше днів сухих, ніж у липні, а температура повітря в окремі дні буде доходити до 30 градусів і вище. Однак після 20 серпня в Україні буде спостерігатися різке зниження температури повітря, а у вересні температура повітря буде в деякі дні доходити до 24-26 градусів.

Джерело: Народна Правда