Топ-пропагандист Кремля хоче відкрити філіал росЗМІ в Україні

Редактор радіостанції «Ехо Москви» вже вдруге за короткий час приїхав в Київ

Топ-пропагандист Кремля хоче відкрити філіал росЗМІ в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов має намір відкрити в Україні філію, але для цього йому потрібен «перегляд закону про мовні квоти». Це — пряма диверсія Кремля в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаєв.

За його словами, візит до Києва головного редактора радіостанції “Ехо Москви” Олексія Венедиктова пов’язаний з тим, що він хоче відкрити в Україні філію “газпромівсько-кремлівського “ЗМІ”.

Муждабаєв зазначив: “Ось і з’ясувалася причина знаходження Києві топ-пропагандиста Кремля, редактора “Еха Москви” Олексія Венедиктова, якого журналісти ATR бачили на Хрещатику. В інтерв’ю місцевому проросійському смітнику він розповів, що хоче відкрити філію газпромівсько-кремлівського “ЗМІ” в Україні. Для цього потрібно скасувати мовний закон – і всіх справ-то…
Поясню тим, хто, може, не в курсі, що це. Це — пряма диверсія Кремля в Україні. Вони знахабніли настільки, що зовсім втратили берега.”

«Ехо Москви» — це «ЗМІ», який запрошує в ефір і публікує російських терористів, вбивць українців. Їх там таких багато, але одного прізвища — «політрук ДНР» Прилепін, думаю, вистачить. Також їх постійний автор — «кримський блогер» Гірський, якого Вінику спустив Кремль в момент анексії Криму для пропаганди проти України і кримських татар. І вишенька на торті — заступник Венедиктова — Рувинский — відкритий крымнашист, нещодавно потрапив у «Миротворець» за незаконне відвідування Криму”, — пише Муждабаєв на своїй сторінці в соціальних мережах.

Запуск в Україні «путінського радіо» журналіст порівняв із запуском в Київ десантом російських військ. «Ми його будемо блокувати, вирубувати будь-якими способами, тому що це — вороги. Як російські окупанти в Криму і на Донбасі. Вороги люті. Це — Путін. Власною персоною. Це десант російських військ всередині. Той самий постріл у спину. Ми його тут терпіти не будемо ні за яких обставин, це абсолютно виключено», — зазначив Айдер Муждабаєв.

“Якщо ця диверсія відбудеться (сподіваюся, що ні), то всі, хто до цього хоч якось причетні в Україні, будуть моїми не просто не друзями, а особистими ворогами. Я маю на увазі Сакена Аймурзаева і т. д (якщо написане тут правда). Ворогами не тільки моїми, але і моїх друзів патріотів, українців, кримських татар, ветеранів та бійців війни з Росією, яких я знаю”, – заявив кримськотатарський журналіст.

Топ-пропагандист Кремля хоче відкрити філіал росЗМІ в Україні

Нагадаємо, в мережі поширили інформацію про зарплати кремлівських пропагандистів за кордоном. Російська Федерація витрачає значні кошти на пропаганду за кордоном, особливо в Західній Європі.

Джерело: Народна Правда