Цей фрукт за доступною ціною допоможе уникнути розвитку діабету

Цей фрукт за доступною ціною допоможе уникнути розвитку діабету
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Експерт розповів про “чарівний” фрукт, який допомагає зупинити розвиток цукрового діабету. Наранхіллу або луло можна вирощувати навіть у домашніх умовах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Наранхілла зовні нагадує помідор. Плоди у луло жовто-помаранчевого кольору, діаметр зазвичай варіюється від 3 до 8 сантиметрів.

Цей фрукт за доступною ціною допоможе уникнути розвитку діабету
Наранхілла

Наранхілла володіє безліччю корисних властивостей. У ній міститься каротин, він корисний для людей, які страждають від проблем із зором. До складу фрукта входить пепсин, він допомагає при проблемах зі шлунком.

Фрукт також включає в себе вітамін В, тим самим сприяє зниженню рівня стресів і позбавленню від безсоння.

На думку експерта, при регулярному вживанні, наранхілла виводить з організму зайвий холестерин, завдяки чому допомагає впоратися з формуванням цукрового діабету.

Цей фрукт можна вирощувати вдома, але для цього потрібні особливі умови. Луло любить вологість, його потрібно постійно запилювати. Важливо пам’ятати, що рослина чутлива до солі і не любить яскравих сонячних променів, тому потрібно вибирати для нього місця в тіні, які добре провітрюються.

Продукт можна придбати в “чистому” вигляді, також його додають в чай.

На смак наранхілла – це щось між полуницею, лимоном, апельсином і ананасом.

Нагадаємо, що на думку британських вчених, свербіж, лущення, запах і пігментація можуть бути першими ознаками діабету. У випадку виникнення змін шкіри, фахівці радять відразу ж звернутися до лікаря для перевірки рівня цукру в крові.

Раніше лікарі розповіли про небезпеку діабету під час вагітності. Медики рекомендують для повного контролю глюкози не тільки здавати аналізи, але і звернути увагу на свій раціон харчування, обмеживши себе в солодощах, виключити напівфабрикати та транс-жири, щоб зберегти не тільки своє здоров’я, але і здоров’я своєї дитини.

Джерело: Народна Правда