Ці прості поради прискорять ваш обмін речовин: що треба робити

На обмін речовин впливають харчування, види та форми фізичних навантажень, клімат, захворювання.

Ці прості поради прискорять ваш обмін речовин: що треба робити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Обмін речовин безпосередньо впливає на якість нашого здоров’я, вагу та залежить від багатьох факторів. Відомий дієтолог пояснила, що треба робити для його прискорення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Дієтолог Олена Юдіна зазначає, що на обмін речовин впливають харчування, види та форми фізичних навантажень, клімат, захворювання. Вона пояснила, що метаболізм – це швидкість з якою наш організм перетворює їжу в енергію.

Для його прискорення нам необхідно:
1. Більше пити. Вода збільшує швидкість обміну речовин на 3%. Добова норма споживання чистої негазованої води 40 мл на кілограм маси тіла розділена навпіл.
2. Дрібно харчуватись. Їсти необхідно від 4 до 6 разів на день, тобто в межах 1 разу на 3 години. У такому випадку відчуття голоду не прийде.
3. Споживати більше білку. Білок сприяє пришвидшенню метаболізму, в той же час на його переробку йде вдвічі більше енергії.
4. Введіть до свого раціону цитрусові, імбир, корицю, червоний перець, зелений чай і каву. Ці продукти стимулюють метаболізм.
5. Снідайте. Саме сніданок дає поштовх до розгону метаболізму, а той хто не снідає ніколи не зможе схуднути.
6. Спіть. Здоровий сон запорука здоров’я. Для покращення обмінних процесів необхідно спати не менше 8 годин на день. Якщо спати менше, прискорити метаболізм не вдасться.

Нагадаємо, самопочуття та зовнішній вигляд людини багато в чому залежать від швидкості обміну речовин в організмі. Нормальний метаболізм дозволяє повноцінно функціонувати внутрішнім органам та системам, тому людина відчуває бадьорість та не страждає на проблеми зі здоров’ям.

Додамо, схуднути без спорту та виснажливих дієт допоможе виконання простої і, в той же час, ефективної вправи, яка покращить самопочуття та обмінні процеси в організмі.

Джерело: Народна Правда