Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди

Невелика порція цих продуктів щоденно не лише не нашкодить, а є обов’язковим в раціоні кожної здорової людини.

Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В гонитві за стрункістю та бажанням скинути зайву вагу, ми зазвичай не звертаємо уваги на те, що більшість продуктів які визнані шкідливими для фігурі є надзвичайно корисними при їх правильному вживанні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАДА з посиланням на НВ.

Loading...

Дуже багато продуктів вважають шкідливими для фігури та є забороненими в більшості дієт. Однак, як показали дослідження, така репутація пов’язана не з тим, що такі продукти є дійсно шкідливими, а з кількістю їх вживання. Невелика порція цих продуктів щоденно не лише не нашкодить, а є обов’язковим в раціоні кожної здорової людини.

Згідно опублікованих висновків до таких продуктів належать: яйця, хліб, шоколад, кава, кукурудза, горіхи.

Розглянемо кожен з них детальніше.

Яйця.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди

Зазвичай їх вважають джерелом холестерину. Однак, дослідження довели, що на рівень холестерину в крові більше за все впливають насичені жири та транс-жири. Яйця містять дієтичний холестерин, який в невеликих кількостях навіть потрібний. Крім того, яйця містять такі необхідні та корисні амінокислоти, вітаміни А, E, D, B, фолієву кислоту (особливо необхідну вагітним), калій, кальцій, фосфор, залізо, холін (посідає важливе місце у будові клітин).
Висновок: два варених яйця у день не лише не зашкодять, а, навпаки, принесуть багато користі організму.

Хліб.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Зазвичай вважається, що хліб це погані вуглеводи. Однак, виключення його з раціону може негативно сказатися на здоров’ї. Дієтологи вказують, що його можна замінити на цільнозерновий хліб, який продовжує життя. Хліб містить білок, клітковину, антиоксиданти, вітамін В, залізо, цинк. Цей хліб зменшує ризик захворювань серця, ожиріння, діабету 2 типу, попереджає ризики розвитку певних видів раку.
Висновок: цільнозерновий хліб вживати не тільки смачно, але й корисно.

Шоколад.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Вважається, що шоколад це джерело зайвих калорій та цукру. В той же час, чорний шоколад з високим вмістом какао корисний для здоров’я. Його користь важко переоцінити, адже містить антиоксиданти флаваноїди, Вони запечуть правильне функціонування серцево-судинної системи та попереджають її захворювання. Щоденне вживання чорного шоколаду з високим вмістом какао знижує рівень кортизолу, (гормон стресу). Тож вживання шоколаду, підвищить настрій у рази. Шкідливий чорний шоколад буде тільки у разі. його надлишкового вживання, адже він дуже калорійний.
Висновок: до 100 грамів чорного шоколаду в день підуть вам лише на користь.

Кава.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Каву вважають сильним стимулятором, який збуджує нервову систему, а її надлишок викликає безсоння. У дійсності все інакше, Більшість компонентів натуральної кави знижують ризик розвитку старечого недоумства, діабету, деяких форм раку. Виключення з даного правили становлять люди, що мають медичні протипоказання та непереносимість даного напою.
Висновок: до 4 склянок натуральної кави будуть корисними.

Кукурудза.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Кукурудзу вважають шкідливим продуктом, що містить велику кількість крохмалю. Між тим, кукурудзу містить необхідну клітковину, корисні антиоксиданти, лютеїн, зеаксантину, незамінні для кишково-шлункового тракту та здоров’я очей. До її складу входять вітаміни B, Е і фолієва кислота.
Висновок: невелике споживання кукурудзи є корисним для нормального функціонування всіх органів та систем нашого організму.

Горіхи.
Ці прості продукти допоможуть скинути зайву вагу назважди
Горіхи вважають занадто калорійними, через зависокий вміст жирів, а відтак і калорій. Щодо жирів, то це корисні ненасичені жири, які потрібні для здоров’я серцево-судинної системи. Крім того кожен вид горіхів багаті на різні корисні речовини, клітковину, знижують ризик утворення тромбів у кровоносній системі, позитивно впливають на стан артерій, знижують рівень холестерину в крові.
Висновок: вживання горіхів в невеликій кількості є корисними, однак захоплюватись ними не варто, бо це призведе до набору зайвої ваги.

Нагадаємо, медики назвали продукти, яких слід уникати жінкам в період менопаузи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...