Україні несподівано заборонили популярний медичний препарат

Препарат призначений для дезінфекції шкіри рук

Україні несподівано заборонили популярний медичний препарат
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила одну з серій антисептика “Этилосепт”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

В повідомленні державної служби причина заборони не вказана. Однак є інформація, що таке рішення було прийнято через термінового повідомлення від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Києві.

Заборона поширюється на лікарський засіб “Этилосепт 96%”, об’ємом 100 мл, серії 040318.

Антисептик виробляють ПАТ “Біолік”, Україна та ТОВ “Виробниче об’єднання “Тетерів”, Україна.

Україні несподівано заборонили популярний медичний препарат
Документ про заборону

Нагадаємо, що виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що Моз України має намір припинити видачу квот на продаж етилового спирту виробникам настоянок, в т. ч. відомого у народі «глоду».

За словами Супрун, відповідний проект постанови вже готовий. З набранням чинності виробники спиртовмісних настоянок будуть купувати спирт і платити акциз, як це роблять, наприклад, виробники алкогольних напоїв.

Раніше, державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила вакцину від менінгококової інфекції. Дані про заборону застосування вакцини з’явилися в понеділок, 5 серпня.

Також НАРОДНА ПРАВДА писала, що в Україні в силу вступили нові правила маркування харчових продуктів. Для переходу на оновлені стандарти виробникам дали 3 роки. Зокрема, зміни торкнулися брехні в рекламі.

Джерело: Народна Правда