Як схуднути назавжди: вчені назвали 5 найкращих дієт

Вчені назвали 5 найкращих дієт та дізналися які з них є найпопулярнішими.

Як схуднути назавжди: вчені назвали 5 найкращих дієт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Після проведення опитування, серед людей віком від 18 до 29 років, вчені назвали 5 найкращих дієт та дізналися які з них є найпопулярнішими.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Найпопулярнішою дієтою серед молоді є низьковуглеводна, яка передбачає відмову від солодощів (які містять цукор), алкоголю, борошняних виробів, овочів, ягід та інших продуктів, що містять вуглеводи.
Згідно досліджень Європейського співтовариства кардіології, зясувалось, що зниження вуглеводів у раціоні харчування підвищує ризик передчасної смерті на 32%.

На другому місці за популярністю знаходиться низькокалорійна дієта, яка передбачає зменшення кількості калорій за рахунок скорочення вживаної їжі у двічі.
Вчені дійшли висновку, що таке скорочення раціону сприяє повільнішому старінню у тих хто дотримується даної дієти, ніж ті хто не змінює свої харчові звички.

На третьому місці розмістилась кетогенна дієта, вона передбачає збільшення кількості вживаних жирів та білків, відмову від більшості вуглеводів.
Вона допомагає знизити ризики захворювання діабетом, однак підвишує шанси раніше померти.

Четверте місце посіла поживна дієта, вона передбачає набір ваги, тобто збільшення споживання цукру та жирів. Її не можна віднести до шкідливих, але використання дієти має проводитись під наглядом фахівця.

П’яте місце зайняла дієта з низьким вмістом жирів. Вона передбачає суворе обмеження вживаних продуктів харчування, зниження жирів, виключення м’ясо, риби, масла, авокадо, насіння, горіхів, солодкого та алкоголю.
Дослідження показали, що таке харчування підвищує ризики серцево-судинних захворювань та не сприяє позбавленню від зайвої ваги.

Нагадаємо, дієтологи перерахували дієти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю. Наприклад, привести до дефіциту вітамінів, мікроелементів і клітковини, а також негативно вплинути на водний баланс в організмі.

Джерело: Народна Правда