Затримання екс-президента Киргизстану: нові відео та подробиці

Затримання екс-президента Киргизстану: нові відео та подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

З’явилися подробиці арешту екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва, який здався правоохоронцям у четвер, 8 серпня, під час штурму його резиденції.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення місцевої преси.

Loading...

Колишній президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв заарештований до 26 серпня. Його помістили СІЗО Держкомітету нацбезпеки.

Переговори з екс-президентом проводив особисто глава місцевого Міністерства внутрішніх справ.

Також у мережі з’явились відео, які були зняті під час затримання Алмазбека Атамбаєва. На відео потрапив момент, коли екс-президента і ще одного чоловіка виводили з резиденції співробітники спеціального підрозділу правоохоронних органів.

Нагадаємо, що в четвер, 8 серпня, співробітники спецназу затримали колишнього президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва, якого звинувачують у корупції та інших злочинах і якому загрожує довічне ув’язнення. Раніше спецназ прорвався на територію його резиденції.

7 серпня спецназ зробив кілька спроб взяти штурмом будинок Алмазбека Атамбаєва, але за нього заступилися місцеві активісти. Спроби штурму супроводжували хаотичні перестрілки, прихильники Атамбаєва валили дерева, щоб не дати силовикам вивезти колишнього президента. На жаль, не обійшлося без жертв — загинув один із співробітників спецназу. Державний комітет національної безпеки Киргизької Республіки заявляв, що загиблий отримав смертельне поранення з снайперської гвинтівки, а стріляли нібито зі сторони будинку Атамбаєва. Прихильники Атамбаєва стверджують протилежне.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...