Дієтологи назвали головну причину появи зайвої ваги: що відомо

Зміна харчових звичок призвела до наявності зайвої ваги у двох мільярдів людей

Дієтологи назвали головну причину появи зайвої ваги: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Зміна харчових звичок призвела до наявності зайвої ваги у двох мільярдів людей, йдеться в спеціальній доповіді Міжнародної групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Спеціальна доповідь МГЕЗК узагальнила дані про вплив землеробства та виробництва продуктів харчування на зміну клімату. Вона покликана сприяти прийняттю урядами країн рішень, які дозволять запобігти підйому температури Землі більш ніж на 1,5 градуси.

«Доступні дані з 1961 року до наших днів показують, що показник вживання рослинних олій і м’яса на душу населення зріс удвічі, кількість споживаних калорій — на третину, зміна моделі харчової поведінки сприяла тому, що зайва вага або ожиріння спостерігається у двох мільярдів людей», — йдеться в доповіді.

Вчені відзначили, що зміна харчових звичок — вживання місцевих продуктів, скорочення кількості невикористаних продуктів, а також продуктів, вирощених без зайвих витрат електроенергії і води, дозволить загальмувати зміни клімату.

Автори доповіді звертають увагу, що 20-30 відсотків вироблених продуктів губляться або викидаються, що призводить до додаткових «марних» викидів парникових газів. Сільське господарство, експлуатація лісів та інші види землекористування є джерелом 23 відсотків усіх викидів парникових газів на планеті.

Нагадаємо, раніше експерти назвали продукти, які небезпечні для жіночого здоров’я. Дієтологи радять жінкам відмовитися від смажених страв, макаронів, білого рису, маргарину і цукру.

Крім того, сучасні дівчата готові на багато що, щоб виглядати стильно, модно і сексуально. Проте з часом деякі тенденції переростають у звички, які день за днем псують здоров’я представниць прекрасної статі. Лікарі склали список найбільш небезпечних звичок, які завдають шкоди жіночому здоров’ю.

Також, дієтологи оприлюднили жорстку дієту, витримати яку складно, але завдяки їй можна скинути до 10 кг

Джерело: Народна Правда