Дієтологи порадили продукт, який надовго тамує голод

Вживання шоколаду протягом дня невеликими порціях допомагає людині скоротити кількість споживаної їжі

Дієтологи порадили продукт, який надовго тамує голод
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нейробіолог Уїлл Клоуер із США переконаний, що вживання шоколаду протягом дня невеликими порціями допомагає людині скоротити кількість споживаної їжі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Для цього необхідно з’їдати не більше однієї плитки шоколаду за 20 хвилин до їжі, а також через 5 хвилин після трапези.

Крім того, фахівець підкреслив, що далеко не весь шоколад корисний, тим більше у багатьох молочних плиток багато цукру і токсичних домішок.

Найбільш корисним є 100% гіркий шоколад, зроблений з какао бобів, темний шоколад.

Якщо зовсім противний смак повністю гіркого шоколаду, то можна вживати і 70% – нормалізує рівень цукру в крові, а також покращує настрій і захищає шкіру від впливу ультрафіолетових променів.

Нагадаємо, раніше експерти назвали продукти, які небезпечні для жіночого здоров’я. Дієтологи радять жінкам відмовитися від смажених страв, макаронів, білого рису, маргарину і цукру.

Крім того, сучасні дівчата готові на багато що, щоб виглядати стильно, модно і сексуально. Проте з часом деякі тенденції переростають у звички, які день за днем псують здоров’я представниць прекрасної статі. Лікарі склали список найбільш небезпечних звичок, які завдають шкоди жіночому здоров’ю.

Також, дієтологи оприлюднили жорстку дієту, витримати яку складно, але завдяки їй можна скинути до 10 кг.

Раніше повідомлялося, що на нашій фігурі позначається практично все, що ми їмо. Тому тим, хто не хоче набрати зайвих кілограмів , треба знати, які продукти категорично заборонено їсти на ніч. Наприклад, макарони містять вуглеводи і крохмаль, які підвищують рівень цукру в крові, не дозволяючи заснути.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...