Динамо – Шахтар – 1:2: онлайн-трансляція матчу УПЛ

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Сьогодні, 10 серпня, в рамках 3-го туру Прем’єр-ліги України в Києві на стадіоні “Олімпійський” грають Динамо і Шахтар.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА проводить для вас онлайн-трансляцію українського класико.

18.59. Суддя дав фінальний свисток, а футболісти Динамо і Шахтаря почали штовхатися і з’ясовувати стосунки. Ну все за традицією українського дербі!

18.58. Динамо на п’ятій доданій хвилині отримало право на небезпечний штрафний удар, але Шахтар дотримав штурм киян. М’яч опинився в руках Пятова, який вибив м’яч подалі зі своєї штрафної площі

18.56. Шахтар вибіг три в одного. Тайсон дав пас на Бланко Лещука, а той на Дентіньо, який не потрапив в порожні ворота

18.54. У Шахтаря заміна. Замість Марлоса на поле вийшов Дентіньо

18.53. Суддя додав п’ять хвилин

18.46. Небезпечний удар Бланко Лещука. Бойко перевів м’яч на кутовий

18.43. Заміна у Шахтаря. Замість Жуніора Мораеса на поле вийшов Густаво Бланко Лещук

18.40. У Шахтаря заміна. Замість Сергія Болбата на поле вийшов Давид Хочолава

18.34. Андрієвський в’їхав прямою ногою в Жуніора Мораеса і отримав жовту картку

18.33. Жовта картка Жуніору Мораесу за фол проти Карлоса Де Пени

18.32. Заміна у Динамо. Замість Володимира Шепелєва на поле вийшов Фран Соль

18.31. Родрігес філігранно пробив здалеку, але повз ворота

18.30. Команди обмінялися небезпечними ударами. На дальній удар Патріка кияни відповіли ударом Андрієвського після пасу Родрігеса

18.27. Гооол !!! Шахтар повів 1:2 на 63-й хвилині. Марлос сам увійшов в штрафну, обігравши Де Пену і Кадара, а потім пробив. М’яч після рикошету від Миколенка влетів у ворота Динамо

18.25. Простріл від Кенджори, м’яч знаходить Вербича, який з метрів 4-х пробиває повз ворота

18.22. Заміна у Динамо. Замість Віктора Циганкова на поле вийшов Беньямін Вербич

18.17. На трибунах сидять поруч легендарний тренер Шахтаря і Мірча Луческу і легендарний захисник “гірників” В’ячеслав Шевчук

18.16. Ісмаїлі пробивав небезпечно, а кияни спробували зловити донеччан на контратаці

18.13. Шахтар тисне, але кияни відбиваються

18.09. Небезпечний момент біля Шахтаря. Тайсон пробив після помилки Бурди, але Бойко м’яч відбив

18.06. Розпочався другий тайм

17.50. 1:1 зіграли в першому таймі команди, які пішли на перерву

17.45. Перша жовта картка в матчі і отримали її півзахисник Динамо Володимир Шепелєв

17.43. Гоооол !!! Динамо зрівнює рахунок на 39-й хвилины! 1:1! Гармаш пробив здалеку, Пятов відбив сильний удар. М’яч прилетів на голову Жерсону Родрігесу, який і повернув статусу поєдинку паритет після свого точного удару. Для Родрігеса це дебютний гол у футболці Динамо Київ

17.39. Напевно, позначається той факт, що Динамо у вівторок грало в Бельгії з Брюгге матч Ліги чемпіонів. І в думках кияни тримають, що 13 серпня їм належить зіграти матч-відповідь. Шахтар поки контролює хід подій на полі, а від Динамо публіка вимагає голів!

17.36. Після удару Марлоса м’яч потрапив в штангу, а стадіон кричить “Динамо! Динамо!”

17.33. У донеччан добре виходить контролювати м’яч. “Олімпійський” вимагає від Динамо атак і голів!

17.31. Віктор Циганков зробив хороший рейд, вбіг до штрафного майданчика Шахтаря, але гірники відбилися

17.26. Футболісти Динамо апелювали до рефері, натякаючи, що м’яч вийшов за межі поля, коли з ним увірвався в штрафну Соломон. Але на повторі здається, що м’яч все-таки був у полі

17.25. Гол!!! Шахтар на 21-й хвилині виходить вперед! Манор Соломон прекрасно увійшов до штрафного майданчика киян і віддав пас на Жуніора Мораеса, який п’ятою забив м’яч у ворота колишньої команди і відсвяткував гол

17.24. Камери зафкіксували на стадіоні головного тренера сорной України Андрія Шевченка, який придивляється до своїх підопічних

17.20. Динамо відтягнув до своїх воріт і Ісмаїлі ледь не увірвався в штрафний майданчик киян

17.18. Тепер гра перейшла в центр поля.

17.17. І ось вже удар Тайсона. Теж повз ворота

17.15. Перший небезпечний момент у матчі. Манор Соломон пробив здалеку, але м’яч розминувся зі штангою

17.14. Матч за темпом нагадує поєдинки АПЛ. Команди атакують по черзі стінка на стінку. Шепелєв класно пройшов, але “помаранчево-чорні” прочитали його задум

17.12. Динамо проатакувало з ударами Родрігеса і Де Пени

17.10. Шахтар активізувався і заробив перший небезпечний штрафний біля штрафного майданчика “біло-синіх”, але Марлос навісив повз голів футболістів донецької команди

17.07. Кияни з перших хвилин вирішили шукати ключ до воріт Шахтаря. “Гірники” поки не підпускають динамівців до своїх володінь

17.04. Після прекрасного виконання маленькою україночкою гімну України матч в Києві розпочався!!!

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію матча Брюгге – Динамо Київ (1:0).

Новачок Динамо Жерсон Родрігес розповів, як його прийняли в київській команді.

Динамо дізналося потенційних суперників по кваліфікації Ліги чемпіонів.

Джерело: Народна Правда