Масштабні паводки в Індії: десятки людей загинули

З регіонів, де вирує стихія,  евакуювали понад 100 тисяч осіб

Масштабні паводки в Індії: десятки людей загинули
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У штаті Керала на півдні Індії в результаті злив і повеней загинули не менше 42 осіб.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Крім того, з регіонів, де вирує стихія,  евакуювали понад 100 тисяч осіб. В деяких районах штату оголосили найвищий рівень небезпеки, а заняття в місцевих школах скасували. Крім того, через негоду закрили міжнародний аеропорт Кочин.

Зазначимо, що за даними урядового Метеорологічного департаменту Індії, зливи не припиняться ще як мінімум чотири дні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що В Індії тигр, рятуючись від повені, був змушений сховатися в житловому будинку. Як повідомляють представники фонду дикої природи, звір втік з Національного парку Казіранга в штаті Ассам через повені, викликані мусонними дощами, і таким способом хотів врятуватися. Доглядачі за тваринами стверджують, що вони готувалися переселити тварин у більш безпечне місце, однак тигр випередив їх наміри. Крім того, з Національного парку також втекли носороги, олені і слони. Експерти зазначили, що понад 95 відсотків заповідника опинилося під водою через зливи. Управління по боротьбі зі стихійними лихами штату Ассам зафіксувало з 13 по 18 липня 83 випадки загибелі тварин внаслідок повені.

Також, Індія страждає від смертельної повені, викликаної мусонними зливами. В результаті масштабної повені в Індії загинули щонайменше 106 осіб. У зоні стихійного лиха в східному індійському штаті Біхар виявилися ще не менш 8,55 млн осіб. Паводок в Біхарі охопив 12 з 38 округів штату через потужні зливи, які обрушилися на Індію і сусідній Непал, звідки в цей штат йде стік води.

Крім того, раніше повідомлялося, що в Індії сталася трагедія – в селі на півночі штату Бахір від удару блискавки загинули щонайменше дев’ять осіб, вісім з яких діти.

Джерело: Народна Правда