Медики розвіяли один з міфів про причини онкології

Медики розвіяли один з міфів про причини онкології
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун переконана, що пряма залежність між негативними емоціями і розвитком раку – це міф.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Svidok.

Міністр зазначає, що рак – це не психосоматична хвороба. Причини раку – спадковість і спосіб життя, а ніяк не емоції, які ми відчуваємо.

Уляна Супрун повідомляє, що емоції можуть бути важливими і до хвороби, і під час терапії, але вони не можуть бути причиною розвитку онкології. Вона також акцентує на тому, що наукових обгрунтувань цьому немає.

Однак при хронічному стресі або депресії, із–за дії гормону кортизолу і запальних процесів, у людини може послабитися один з протипухлинних ланок імунітету.

На думку Супрун, переконання в тому, що рак – це причина негативного ставлення до себе рівнозначно твердженню, що ґвалтівників провокують жертви насильства.

При цьому вона відзначає, що людям з онкозахворюваннями важливо надавати психологічну допомогу, не давати розвиватися тривожності і депресії, які часто супроводжують хворобу. Також дуже важливо жодним чином не підживлювати в них почуття провини.

Раніше Супрун пояснила, що збільшення жирової тканини в організмі залежить від багатьох факторів і не завжди від нас самих. Питання схуднення є складним і перш ніж прийняти відповідне рішення слід зрозуміти причину, а потім приступати до усунення наслідків проблеми. Тільки після цього можна розробляти план схуднення.

Нагадаємо, медики розвіяли популярний міф про десять тисяч кроків – користь від ходьби знижується після подолання показника в 7500.

НАРОДНА ПРАВДА писала, що нещодавно медики порівняли дію огірків на організм і застосування таблеток аспірину. Виявилося, що огірки також здатні знижувати температуру тіла. При цьому вони не викликають внутрішніх кровотеч.

Джерело: Народна Правда