Медики виявили сприятливий вплив кішок на їх господарів: що відомо

Медики виявили сприятливий вплив кішок на їх господарів: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нове дослідження лікарів пояснює, чому люди, у яких вдома живуть коти більш спокійні і щасливі. Виявляється, муркотіння чотирилапих друзів позитивно впливає на нервову систему людини.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Ukr.Media.

Медики впевнені, що частота коливань звуку муркотіння, яка коливається в діапазоні 20-44 герц має лікувальний ефект. Як приклад вони наводять ультразвук, який впливає ідентично.

Однак не обов’язково заводити кота, щоб заспокоїти нервову систему. На думку медиків, терапевтичний ефект зберігається навіть при прослуховуванні муркотіння в запису.

Існує навіть окремий вид лікування – фелинотерапия, при якому використовують котів для боротьби зі стресом і для психологічного розвантаження.

Давайте перевіримо дієвість теорії медиків.

Нагадаємо, коти можуть бути підступніший, ніж звикли вважати господарі. Так, дівчата з Бразилії дуже часто не чули будильник, із-за чого спізнювалися на роботу. Вони вирішили записати відео і виявилося, що про сон господинь дбав хитрий кіт Хоакім.

На початку відео ніщо не віщує біди — кіт спокійно сидить на тумбочці і стежить за чимось за межами камери. Як тільки продзвенів будильник, кіт почав пошуки «порушника тиші». Коли Хоакім знаходить телефон, він відразу ж починає тиснути на нього лапками, щоб вимкнути будильник. Судячи по впевненим діям пухнастого порушника, цей досвід для нього не перший.

В Instagram продовжують набирати популярність акаунти тварин. На сердитого кота Джуно підписалося вже понад 185 тисяч осіб.

У погляді кота багато хто може впізнати себе у понеділок вранці, коли будильник продзвенів уже втретє, а ти відчуваєш себе гірше, ніж перед сном.

Нагадаємо, що в мережі з’явилося відео, на якому собака перепливає річку верхи на лося.

Джерело: Народна Правда