На Марсі знайшли дивовижну статую: фото

Парейдолія - зорова ілюзією, що виникає у формуванні ілюзорних образів, в якості основи яких виступають деталі реального об'єкта

На Марсі знайшли дивовижну статую: фото
Автор Романова Марі в Наука/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Марсохід NASA Curiosity знову не дає спокою уфологам. Напередодні любителі НЛО заявили, що на Марсі знайдено дивовижну статую.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі видання UFO Sightings Daily.

Loading...

Уфолог (дисципліна, представники якої шукають і вивчають НЛО) Скотт Уорінг, вивчаючи знімки Curiosity виявив на Червоній планеті дивовижні статуї. Одна з них нагадала йому жіночу фігуру в середньовічному одязі. Фахівець вже прозвав її Моною Лізою.

Крім того, поряд з нею на знімках Curiosity Скотт Уорінг побачив фігури «лежачого лисого чоловіка з рожевою головою» і дитини, що сидить.

Скотт Уорінг впевнений, що це артефакти інопланетян.

На Марсі знайшли дивовижну статую: фото

На Марсі знайшли дивовижну статую: фото

Нещодавно Уорінг говорив про химерну піраміду, знімки якої були отримані не так давно за допомогою марсохода Curiosity. Уфолог стверджував, що такі піраміди характерні і для інших планет, нібито вони були побудовані в один і той же час з метою згуртувати релігійні громади. Різні експерти впевнені, що ці об’єкти були створені інопланетянами або марсіанами, які потім передали свої знання єгиптянам (так піраміди з’явилися і на Землі).

Напередодні група уфологів звинуватила NASA в тому, що легендарний марсохід Curiosity насправді знаходиться на Землі, а всі знімки Червоної планети — обман. Напередодні Скотт Уорінг — уфолог з Тайваню — з посиланням на іншого представника цієї квазінауки, аргентинця Марсело Іразуста, повідомив, що на сайті NASA опублікували фотографії Curiosity, на яких можна побачити орла  на Марсі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...