Україна може залишитися сам на сам з країною-агресором, – експерт

Княжицький вважає, що нинішня влада не вміє протистояти тій катастрофі, яка насувається

Україна може залишитися сам на сам з країною-агресором, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міжнародна ситуація свідчить про загрозу, того що невдовзі Україна може опинитися сам-на-сам з країною-агресором. За таких обставин, коли держава опиниться на межі зникнення проукраїнські сили в політиці мають діяти спільно.

Про це у себе на Facebook вранці у суботу, 10 серпня 2019 року, заявив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«Заява Трампа про те, що Зеленський домовиться з Путіним, позачергові вибори в Італії після конфлікту у правлячій коаліції, внаслідок якого має шанс перемогти партія друзів Путіна «Ліга півночі», що призведе до припинення санкцій ЄС проти Росії залишає нас на самоті з агресором. Нас, яких представлятиме недосвідчена влада без вмінь і відчуття загроз», – зазначив він.

Як наголосив Княжицький, нинішня влада «не вміє протистояти» тій катастрофі, яка насувається.

«Я мав би радіти зараз,як представник опозиції тій катастрофі, якій влада не вміє протистояти. Але мені сумно. Бо, коли країна перед загрозою зникнення політики відповідальні мають об’єднуватися. Скільки таких «узеленського» побачимо. Здається, все ж таки меншість. Вірю, що серед українців таких людей більшість, навіть,якщо гібридна задурманеність на якийсь час полонила мозок і волю», – наголосив політик.

Окрім того, Маттео Сальвіні заявив, що ультраправі планували його вбивство: “Спецслужби повідомили про українську групу, яка планувала замах на моє життя. Я радий, що розкрито арсенал цих безумців”. У повідомленнях італійських ЗМІ затримані називалися “проукраїнськими неонацистами”, хоча раніше йшлося про затримання бойовиків, які воюють проти ЗСУ на Донбасі.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що міністра внутрішніх справ і заступник прем’єр-міністра Італії Маттео Сальвіні звинувачують у розпалюванні расової ненависті за його різкі заяви щодо мігрантів.

Також нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Італії і глава партії «Ліга» Матео Сальвіні вважає, що Росія анексувала Крим «законно», а українську Революцію Гідності називає «фальшивою».

Джерело: Народна Правда