Дієтологи пояснили, в чому сік програє свіжим фруктам

Через соки близько половини американців мають зайву вагу

Дієтологи пояснили, в чому сік програє свіжим фруктам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вживання соків може призвести до набору надлишкової ваги.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Newsyou”, навіть свіжовичавлений сік програє за корисністю цілим фруктам.

Згадайте будь-який американський фільм про успішних людей, що їдять на сніданок герої? Найчастіше це панкейки з сиропом, тости з маслом, джемом або арахісової пастою, яєчня з беконом, булочки і, звичайно, свіжий апельсиновий сік та чашечка кави.

Довгий час склянку свіжого соку на сніданок вважали атрибутом успіху і турботи про здоров’я. Як вважають дієтологи, почасти, це і призвело до того, що зараз близько половини американців мають зайву вагу.

У чому ж проблема соків? Адже їх роблять зі свіжих фруктів – навряд чи у кого виникнуть сумніви в користі апельсинів. Але все не так однозначно – сік дуже відрізняється від апельсина, приблизно як виноград від вина.

Фрукти містять досить багато цукрів. Наприклад, апельсин середнього розміру містить близько 14 грамів цукрів. Для приготування склянки соку вам буде потрібно два (або навіть три) апельсини середнього розміру – залежно від їх сорту, соковитості та інших показників. Тобто, в одній склянці соку буде приблизно 30 грамів цукрів.

Чому корисніше істи цілі фрукти? Як ми вже з’ясували, цукрів навіть в кислому апельсині досить чимало. Але у фруктах багато клітковини, завдяки якій виходить ефект, подібний до засвоєння довгих вуглеводів – цукри засвоюються поступово, не виникає різких стрибків рівня цукру в крові. Тому ті ж два апельсина, але з’їдені цілком, дадуть зовсім інший ефект.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що зміна харчових звичок призвела до наявності зайвої ваги у двох мільярдів людей, йдеться в спеціальній доповіді Міжнародної групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК).

Джерело: Народна Правда
загрузка...