Королева Єлизавета жорстко пройшлась по британських політиках: що відомо

Королева зробила одну з найбільш різких політичних заяв за час правління

Королева Єлизавета жорстко пройшлась по британських політиках: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Королева Великобританії Єлизавета II розкритикувала політичну верхівку власної держави.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “The Sunday Times”, Королева Єлизавета II звинуватила політиків у нездатності керувати Великобританією.

Королева Великобританії Єлизавета II в приватному порядку висловила розчарування нинішнім політичним класом і його “нездатністю управляти”. Про це повідомляє The Sunday Times з посиланням на джерело в оточенні королеви.

Це одна з найбільш різких політичних заяв, які королева, робила протягом 67-річного правління.

Відзначається, що подібна думка у Єлизавети II склалася, оскільки депутати погрожують втягнути її в ескалацію кризи Brexit. Вперше королева проявила занепокоєння на закритому заході незабаром після відставки Девіда Кемерона.

Повідомляється, що зауваження Єлизавети II підкреслюють її роздратування небезпечними політичними наслідками референдуму 2016 року, який продовжує розділяти країну і парламент.

Неназваний інформатор видання підкреслив, що зараз стривоженість королеви ще більше зросла.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в ході якої обговорив подальший розвиток українсько-британських двосторонніх відносин, зокрема, після виходу Великобританії зі складу ЄС.

Також ми повідомляли, що новий прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit – за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня будь-яких якщо та але.

Джерело: Народна Правда