Лікарі розповіли, скільки має тривати відпустка для повного відновлення організму

Фахівці оприлюднили дуже цікавий факт

Лікарі розповіли, скільки має тривати відпустка для повного відновлення організму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нідерландські вчені визначили оптимальну тривалість відпочинку для людей, що працюють.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Journal of Happiness Studies”, часті короткі канікули корисніші для здоров’я, ніж одні довгі.

Перше і головне питання при плануванні відпустки – скільки нам потрібно часу, щоб максимально відпочити від роботи? П’ять днів, два тижні або більше?

Вчені Університету Неймегана (Нідерланди) стверджують, що існує ідеальна тривалість відпустки. Про це свідчать дані експерименту, опубліковані в «Journal of Happiness Studies».

54 працевлаштованих учасника, середній вік яких склав 42 роки, вирушили на відпочинок – від 15 до 34 днів. Вони розповіли про своє самопочуття перед відпусткою, три-чотири рази під час і п’ять разів після нього. Вчених цікавили шість чинників: стан здоров’я, втома, радість, настрій, напруженість і рівень енергії.

Як показав експеримент, показники покращилися до восьмого дня відпустки. Однак виявився один цікавий факт. Незалежно від того, відпочивала людина 8 днів або 28, її бадьорість і настрій поверталися до колишнього рівня протягом першого ж тижня на роботі.

Вчені прийшли до висновку, що часті канікули для здоров’я більш корисні, ніж одні довгі.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що регулярне перевантаження нервової системи може призвести до проблем з серцем і мозком.

Також ми повідомляли, аби позбутися відчуття пригніченості та поліпшити настрій, фахівці пропонують додавати до свого раціону кілька продуктів, які, завдяки своїм унікальним поживними якостям, зроблять вас трішечки щасливішими.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...