Масштабна повінь в Індії: число жертв стихії майже перевалило за сотню

Близько 165 тисяч жителів штату покинули своє житло

Масштабна повінь в Індії: число жертв стихії майже перевалило за сотню
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Близько 93 осіб загинули в результаті масштабних злив і повеней в штаті Керала на півдні Індії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє агентство АР у неділю, 11 серпня.

В результаті повеней в Індії загинули щонайменше 93 людини і ще близько 400 тисяч були змушені залишити домівки.

Так, найбільше масштабні зливи накрили південно-східний штат Керала. За інформацією уряду, там загинули щонайменше 57 людей, а ще 165 тисяч жителів штату покинули свої будинки і переселилися в спецтабори.

Також 31 людина загинула через масштабні зливи в сусідньому штаті Карнатака. Ще близько п’яти осіб загинули в іншому південному індійському штаті Тамілнад.

В кінці червня в Південну Азію прийшов мусон, який став одним із найсильніших за останні десять років. Проливні дощі з грозами викликали проблеми з транспортним сполученням, обвалення будинків і численні нещасні випадки в різних регіонах країни.

Нагадаємо, 10 серпня, в штаті Керала на півдні Індії в результаті злив і повеней загинули не менше 42 осіб. Крім того, з порушених стихією регіонів евакуювали понад 100 тисяч осіб. В деяких районах штату оголосили найвищий рівень небезпеки, а заняття в місцевих школах скасували. Крім того, через негоду закрили міжнародний аеропорт Кочин.

Як повідомлялося, Індія страждає від смертельного повені, викликаної мусонними зливами. В результаті масштабної повені в Індії загинули щонайменше 106 осіб. У зоні стихійного лиха в східному індійському штаті Біхар виявилися ще не менш 8,55 млн осіб. Паводок в Біхарі охопив 12 з 38 округів штату через потужні зливи, які обрушилися на Індію і сусідній Непал, звідки в цей штат йде стік води.

Крім того, раніше повідомлялося, що в Індії сталася трагедія – в селі на півночі штату Бахір від удару блискавки загинули щонайменше дев’ять осіб, вісім з яких діти.

Джерело: Народна Правда