Названо найбагатші сім’ї світу: перші подробиці

Bloomberg опублікував рейтинг 25 найбагатших сімей світу

Названо найбагатші сім’ї світу: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Американська сім’я Уолтон, яка володіє 50% акцій мережі супермаркетів Walmart, другий рік поспіль визнана найбагатшою в світі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це випливає з щорічного рейтингу, який 10 серпня опублікував Bloomberg.

Перше місце зайняла американська сім’я Уолтон, яка володіє мережею супермаркетів Walmart. Статки сім’ї Уолтон оцінюються в 190,5 мільярдів доларів.

За минулі 12 місяців, на думку експертів Bloomberg, статки сім’ї Уолтон зросли на $70 тис в хвилину, на $4 млн на годину і на $100 млн на добу. Таким чином, в цілому за минулий рік статки сім’ї Уолтон стали більше на $39 млрд.

Друге місце посіла сім’я Марс, яка володіє однойменною компанією по виробництву шоколаду (126,5 млрд).

На третьому місці опинилися брати Чарльз і Девід Кох. Їх батько Фред Кох заснував компанію, яка пізніше стала американською корпорацією Koch Industries. Статки Кохов зросли за рік на $25 млрд, і становить $125 млрд.

На четвертому – правляча сімейна династія Саудівської Аравії Аль-Сауд. Їх статки Bloomberg оцінив у $100 млрд. За даними агентства, статки всієї родини, які, імовірно, налічує 15 000 членів, можуть бути більше.

На п’ятому – брати Ален і Жерар Вертхаймеры, онуки засновника Будинку моди Chanel П’єра Вертхаймера. Вони володіють парфумерним будинком Chanel. За даними агентства, їх статки становлять $57,6 млрд.

Сукупно 25 найбагатших династій планети контролюють майже $1,4 трлн – на $250 млрд більше, ніж рік тому, пише Bloomberg.

У рейтингу враховувалися тільки “старі гроші” – статки, які хоча б раз були передані у спадок від одного покоління до іншого.

Раніше журнал Forbes опублікував рейтинг з самими багатими сім’ями Росії. На першому місці опинилася сім’я Гуцериевых. Співвласники групи «Сафмар» Михайло і Пласти-Салама, гендиректор «Фортеинвеста» Саїд Гуцерієв і гендиректора«М. відео» Білан Ужахов володіють активами на 5,97 млрд доларів США.

Джерело: Народна Правда