Протести в Москві: звіряча жорстокість силовиків потрапила в кадр

Російські силовики не мають жодних розпізнавальних знаків

Протести в Москві: звіряча жорстокість силовиків потрапила в кадр
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

В суботу, 10 серпня, у Москві під час мітингу з вимогою звільнити політично ув’язнених і допустити незалежних кандидатів до виборів у Мосміськдуму і інші органи влади, який проходив на проспекті Сахарова, відбулися жорсткі затримання протестувальників силовиками.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, кадри жорсткого побиття дівчини опублікували в Telegram-каналі Шулика.

Loading...

На кадрах видно, як двоє силовиків тягнуть дівчину до автозаку. В якийсь момент один з силовиків, які не мають жодних розпізнавальних знаків на своєму обмунддируванні, завдав дівчині важкого удару в область живота.

“ОМОН вміє бити дівчат в печінку. Прийде боєць додому і дружині або матері скаже, дивись, я жінку в печінку вдарив! Садизм якийсь. І ми не дізнаємося, хто це був… А шкода. Маски і відсутність жетонів  – це зло”, – прокоментували відео в мережі.

Нагадаємо, 10 серпня в Москві на проспекті Сахарова відбувся мітинг з вимогою звільнити політично ув’язнених і допустити незалежних кандидатів до виборів у Мосміськдуму, на який  прийшло понад 48 тис. осіб. Також в  кількох містах Росії пройшли пікети солідарності з Москвою.

Також 3 серпня під час неузгодженої акції протесту біля будівлі “Известий” в російській столиці сталися масові затримання.

Додамо, що протести в Росії, які почалися в середині липня через відмову зареєструвати незалежних кандидатів в депутати Московської міської думи, в суботу, 27 липня, вилилися в нову, безпрецедентну для Москви акцію, яка була жорстко придушена силовиками. Протягом дня було затримано більше 1380 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...