Українці запропонували Зеленському змінити національну валюту України

Станом на 11 серпня звернення до Зеленського підписали 710 українців

Українці запропонували Зеленському змінити національну валюту України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На сайті інтернет-представництва президента України Володимира Зеленського з’явилася електронна петиція з проханням зробити долар національною валютою України замість гривні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ініціатор ідеї Сергій Андрощук розмістив свій документ 7 серпня  під №22/068866-еп, про що свідчать дані сайту глави держави.

«У зв’язку із нестабільністю національної валюти України, просимо провести грошову реформу, замінивши національну валюту України гривню на більш стабільну – долар США», – написав у своєму зверненні  Андрощук.

Loading...

Українці запропонували Зеленському змінити національну валюту України

Автор петиції акцентує, що при переході країни на нову валюту варто буде  провести перерахунок цін, тарифів, окладів заробітної плати, стипендій, пенсій, коштів на рахунках підприємств, установ та організацій, а також внесків громадян.

Згідно з законом «Про звернення громадян», щоб бути розглянутою, електронна петиція, адресована президенту, парламенту або уряду, має набрати не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше, ніж 3 місяців від дня її публікації.

Нагадаємо, 6 серпня  президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію українців, яка набрала необхідну кількість голосів, і заявив, що вже звільнив Андрія Богдана з посади глави Адміністрації президента. Так президент відповів на електронну петицію №22/053772-еп від 23 травня.

27 липня друга електронна петиція з вимогою звільнити Андрія Богдана з посади глави Офісу президента Володимира Зеленського  набрала на сайті необхідні для її розгляду 25 тисяч голосів. Підписанти вимагають звільнити Богдана через порушення при його призначенні Закону України “Про очищення влади”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...