Українців попередили про високу пожежну небезпеку

За даними синоптиків, пожежонебезпека збережеться в семи областях.

Українців попередили про високу пожежну небезпеку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

В Україні 11 -12 серпня високий рівень пожежної небезпеки збережеться в семи областях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, посилаючись на інформацію Українського Гідрометцентру.

“За даними Укргідрометцентру, 11 -12 серпня в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Черкаській, Полтавській і Харківській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 29 липня по 31 липня в Києві очікується висока (4 класу) пожежна небезпека. У зв’язку з підвищеною пожежною небезпекою, в Управлінні екології і природних ресурсів КМДА розробили довідку щодо дій у разі виникнення пожежі.

Раніше синоптик Наталка Діденко озвучила свій прогноз погоди на вихідні. За її словами, в суботу, 10 серпня, антициклон обумовить майже скрізь сонце і комфортну температуру повітря 24-29 градусів. У неділю, 11 серпня, температура повітря підвищиться до 26-32 градусів. У неділю В більшості областей також переважатиме сонячна погода.

Доктор фізико-математичних наук науково-дослідного гідрометеорологічного інституту ДСНС України Вазіра Мартазінова повідомляла, що в серпні буде більше днів сухих, ніж у липні, а температура повітря в окремі дні буде доходити до 30 градусів і вище. Однак після 20 серпня в Україні буде спостерігатися різке зниження температури повітря, а у вересні температура повітря буде в деякі дні доходити до 24-26 градусів.

Також, за прогнозом українського метеорологічного центру, до 12 серпня в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській і Харківській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Джерело: Народна Правда