Боїться стати наступним Захарченком: експерт розкрив план ватажка “ДНР”

Пушилін хоче "накосити бабла" і по-тихому виїхати у Росію

Боїться стати наступним Захарченком: експерт розкрив план ватажка “ДНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Голова так званої ДНР Денис Пушилин боїться, що його усунуть так само, як і його колишнього колегу Олександра Захарченко.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

На думку донецького блогера Дмитра Черкасова, Пушилин, намагаючись забезпечити собі підтримку, в разі загрози життю, вирішив підняти зарплату особовому складу МВС так званої ДНР до 40 тисяч рублів.

“Через брак грошей скорочено ряд посад в “республіці”, а ось особовому складу підняли зарплату 40 тисяч рублів. Таким чином Пушилин намагається забезпечити собі підтримку з боку силового блоку. Мало що… Рейтинги падають, багато незадоволених, треба все тримати під контролем. Він боїться, що його вб’ють також, як і Захарченко”, – припустив Дмитро Черкасов.

На думку блогера, Пушилин не збирається залишатися до кінця життя на Донбасі.

“Судячи з усього, Пушилин це знає, тому хоче максимально “накосити бабла” і тихцем втекти в Росію. Так він збільшить свої шанси залишитися в живих. Тільки тут немає ніякої гарантії. Думаю, в будь-якому випадку, його кінець неминучий. Люди хочуть їсти, а на солодких обіцянках далеко не доїдеш”, – резюмував блогер.

Нагадаємо, 31 серпня, в центрі окупованого Донецька біля кафе «Сепар» стався вибух, в результаті якого загинув ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко.

Пізніше в мережі з’явилися фото, зроблені безпосередньо перед моментом вибуху в донецькому кафе.

У так званоій ДНР назвали імена «співробітників українських спецслужб», нібито причетних до вбивства ватажка. Наголошується, що це, нібито, представники Служби безпеки України Андрій Байдала (позивний Швед) і Сергій Моторін.

Нагадаємо, раніше бойовики заявили, що Сергій Моторин, нібито причетний до вбивства ще одного бойовика – Арсена Павлова, більш відомого під кличкою “Моторола”.

Джерело: Народна Правда