Дешевий та корисний овоч: медики пояснили, чому потрібно їсти огірки

Медики пояснили, чому потрібно їсти огірки.

Дешевий та корисний овоч: медики пояснили, чому потрібно їсти огірки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Огірки та їх корисні властивості здавна використовуються у медицині та косметології, однак не всім відомо яку ж реальну користь вони несуть в собі для нашого здоров’я та краси.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ЮФ.

Огірок з’явився в культурі понад 6 тис. років назад в Індії та Китаї. З цього часу він посів істотне місце в житті людини.
Не дивлячись на те, що він переважно складається з води, його хімічний склад надзвичайно різноманітний та містить багато поживних речовин, а саме: вітамін А, B1, В2, В3, В6, В9, C, Е, PP, залізо, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, йод, марганець, мідь, фтор, цинк. Незважаючи на таке розмаїття, овоч дуже низькокалорійний та в ньому міститься всього 13,3 ккал на 100 г. продукту. Його. дозволяється споживати навіть у самих жорстких дієтах, адже він допомагає регулювати апетит, сприяє швидкому насиченню на тривалий час та регулює травлення.

Оскільки огірки допомагають засвоювати білкову їжу, то їх рекомендують вживати з м’ясом.

Овоч позитивно впливає та проявляє лікарський ефект при серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях травного тракту, використовується як діуретик, жовчогінний засіб, проносне. Клітковина, що мається у плоді очищує кишечник та допомагає позбавитись холестерину, покращує обмінні процеси, а регулярне їх споживання захищає від захворювань щитовидної залози.

У той же час, їх неможна вважати безпечним для всіх продуктом. З обережністю огірки слід вживати людям з підвищеною кислотністю, з язвою чи гастритом. Не слід захоплюватися овочем і ранньою весною, коли він тільки з’являється на прилавках магазинів, оскільки містить велику кількість нітратів ті інших небезпечних речовин.

У косметології огірки також себе зарекомендували виключно з позитивної сторони. Огірковий сік та м’якоть допомагає виводити зі шкіри веснянки, справитися з почервоніннями шкіри, темними кругами навколо очей.

Нагадаємо, медики назвали вітаміни які позитивно впливають на шкіру.

Джерело: Народна Правда