До Землі наближається смертельний астероїд розміром з єгипетську піраміду

 Шанс на зіткнення мінімальний

До Землі наближається смертельний астероїд розміром з єгипетську піраміду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Потенційно небезпечний астероїд стрімко наближається до нашої планети.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на розрахунки NASA, наприкінці серпня астероїд OU1, діаметром до 160 метрів, максимально наблизиться до Землі.

У кінці серпня поточного року до Землі наблизиться потенційно небезпечний астероїд, що перевершує своїми розмірами Велику піраміду Гізи.

Так, діаметр астероїда 2019 OU1 становить 160 метрів, що на 20 метрів більше, ніж найвідоміша єгипетська піраміда Хеопса.

Астрологи попереджають, що 28 серпня 2019 року OU1 опиниться в 40 разів ближче до Землі, ніж Венера. Астероїд розминеться з нашою планетою на відстані близько мільйона кілометрів. Шанс на зіткнення мінімальний.

До Землі наближається смертельний астероїд розміром з єгипетську піраміду

Раніше Європейське космічне агентство (ЄКА) оновило список небезпечних для нашої планети космічних об’єктів. За його даними, з ймовірністю 1: 7000 в Землю вріжеться 9 вересня астероїд 2006QV89.

Крім того, небезпеку несе астероїд Aпoфіc розміром з чотири футбольні поля. Зараз він знаходиться на відстані більше 200 млн км, але в 2029 році наблизиться до Землі на 30 тис км.

Найнебезпечнішим вважається 2010RF12. Фахівці розрахували, що цей астероїд зіткнеться з нашою планетою з ймовірністю 1:16 в 2095 році.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що телескоп TESS, який запустили навесні 2018 року замість обсерваторії Kepler, спостерігаючи за системою червоного карлика TOI-270 в сузір’ї Золотої риби, відкрив три нових кандидати в екзопланети.

Також ми повідомляли, що астрономи за допомогою космічного телескопа TESS виявили екзопланету LTT 1445Ab, у якій відразу три сонця.

 

Джерело: Народна Правда