Головний “фінансист” країни вишукано приховав від НАЗК мільйонні статки

За даними НАЗК, глава НБУ приховав статки на суму понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн і більше 3,2 млн

Головний “фінансист” країни вишукано приховав  від НАЗК мільйонні статки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Голова Національного банку Яків  Смолій подав недостовірні дані і приховав інформацію про належне його родині майно в деклараціях за попередні роки, що було виявлено під час їх перевірки Національним агентством по запобіганню корупції (НАЗК).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

Loading...

“За результатами перевірки декларацій Якова Смолія за 2015, 2016 та 2017 роки було встановлено, що посадовець зазначив недостовірні відомості щодо вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав. Крім того, не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності, та кошти, розміщені ним та дружиною на банківських рахунках”, – розповіли у відомстві.

За даними НАЗК, “загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015 року, 2016 і 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн і більше 3,2 млн грн відповідно”.

Нагадаємо, Яків Смолій обіймає посаду глави Нацбанку з 15 березня 2018 року. До цього він майже рік був в.о. глави НБУ.

Нагадаємо, 12 серпня працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) прийшли з санкціонованими масовими обшуками на митниці УДФС, митні пости і відділи митного оформлення у Волинській області. Слідчі  ДБР встановили причетність співробітників волинських митниць до протиправної схеми, внаслідок чого державі було завдано збитків на 190 мільйонів гривень.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський 12 серпня представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. Під час робочої поїздки Зеленський взяв участь в нараді з питань незаконного видобутку бурштину та зажадав звільнення начальника СБУ в Житомирській області та інших посадових осіб поліції і прокуратури в Житомирській області через бурштинові схеми. Одночасно з цим, доповідаючи президенту, глава обласного управління СБУ заявив, що на сьогодні в області вилучено понад 15 тонн бурштину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...