Контрабанда невикорінна: в ОЗУ Вадима Альперіна новий партнер – Максим Нефьодов

Контрабанда невикорінна: в ОЗУ Вадима Альперіна новий партнер – Максим Нефьодов
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Зміна влади на українській митниці принесла хороші новини для лідера організованого злочинного угруповання Вадима Альперіна, іменованого «Королем одеської контрабанди»

Як і пророкували експерти, чергова митна реформа зі зміною структури ДФСУ та кадровим перезавантаженням, звелася до банальної зміни “смотрящих” від влади за контрабандними потоками. Злочинні схеми та головні контрабандисти залишилися колишніми.

Loading...

За інформацією поінформованого джерела з центрального апарату ДФСУ, «Король одеської контрабанди» Вадим Альперін змінив свого давнього партнера Сергія Купальського, який втратив колишній вплив і важелі адміністративного ресурсу. Частку у контрабандному бізнесі Альперін запропонував новому керівнику Митної служби України Максиму Нефьодову.

«Як відомо, Нефьодов пролобіював призначення виконуючим обов’язки начальника ДФСУ свого колишнього підлеглого з Мінекономрозвитку Дениса Гутенка. Це призначення було попередньо погоджено з Вадимом Альперіним», – говорить джерело.

Він зазначив також, що відповідно до домовленостей, Гутенко буде закривати очі на контрабандні схеми Альперіна, які реалізуються через Одеську митницю. А в якості гарантій «чесного партнерства» Нефьодов продовжив на місяць повноваження давнього партнера контрабандиста Володимира Передерія в якості в. о. начальника Одеської митниці.

«Якщо Альперін буде чітко виконувати свою частину зобов’язань, Гутенко призначить Передерія повноправним начальником Одеської митниці. Таке призначення сьогодні розглядається в центральному апараті відомства», – свідчить інформатор.

За його словами, Нефьодов з Альперіним домовилися ще до однієї важливої деталі співпраці – створення ефективної інформаційної ширми, яка має приховати нові контрабандні потоки від очей широкої громадськості. З цією метою планується масована піар-кампанія в інформаційному просторі щодо  прозорості роботи Одеської митниці. Однією зі складових інформаційної стратегії стане створення Володимиром Передерієм сторінки в Facebook, яка буде заповнюватися позитивними новинами про роботу структури.

«Для досягнення максимального інформаційного ефекту до співпраці з Передерієм залучили голову Асоціації міжнародних експортерів України Віктора Берестенка. Його роль – всіляко вихваляти роботу Передерія, як найкращого і найбільш ефективного начальника Одеської митниці за весь час незалежності України», – резюмувало джерело.

Нагадаємо, до недавнього часу структура ОЗГ Одеської митниці виглядала так.

Контрабанда невикорінна: в ОЗУ Вадима Альперіна новий партнер – Максим Нефьодов

Оновлений склад ОЗУ Одеської митниці тепер такий:

Контрабанда невикорінна: в ОЗУ Вадима Альперіна новий партнер – Максим Нефьодов

До речі, створення інформаційної ширми вже почалося. В останньому інтерв’ю ведучому програми «От воно як» Денису Бігусу, Максим Нефьодов сконцентрував свою увагу саме на Альперіні, назвавши його контрабандистом №1 в Україні. За словами джерела, цим інтерв’ю Нефьодов створив «подушку безпеки» на випадок непередбачених збоїв нової системи координат в роботі з «Королем одеської контрабанди».

Джерело: Народна Правда