Медики попередили про небезпеку помідорів для здоров’я людини

Навіть мариновані помідори можуть бути небезпечними

Медики попередили про небезпеку помідорів для здоров’я людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Експерт в області здорового харчування попередила про небезпеку одного з улюблених літніх продуктів багатьох людей. Помідори краще не вживати тим, хто страждає від захворювань суглобів і шлунково-кишкового тракту, зокрема, від коліту, гастриту та виразки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росзми.

На думку експерта Лідії Іонової, вся справа в тому, що до складу помідорів входять органічні кислоти, які можуть завдати шкоди організму. Жовчний ефект кислот може стати причиною активізації каменів і плазми в жовчному міхурі.

Вона попереджає, що людям, які страждають від алергії, потрібно ретельно підходити до вибору томатів та вживати їх акуратно. Лідія Іонова не радить купувати помідори в магазинах, оскільки вони можуть містити в собі хімічні речовини і органічні кислоти.

Мариновані помідори – це теж продукт не для всіх. Їх не радять вживати людям, які страждають через виразку. З-за підвищеного вмісту солі в таких томатах, вони також небезпечні для людей, що страждають гіпертонією.

Раніше лікарі попередили, що ряд продуктів, які містять ГМО, можуть призвести до формування алергії, до отруєння і навіть до зниження сприйнятливість організму до антибіотиків.

На їхню думку близько 40% помідорів, які представлені на ринку, належать до генетично модифікованих. Відрізнити їх можна по привабливому вигляду, при цьому вони не можуть похвалитися томатним смаком. Найчастіше такі помідори мають практично однаковий розмір.

Нагадаємо, що лікарі спростували користь популярної палеодієти. На думку медиків, через надлишок одних речовин і нестачі інших, люди страждають від таких хвороб, як ожиріння, діабет, атеросклероз.

Також дієтологи дієтологи пояснили, в чому сік програє свіжим фруктам.

Джерело: Народна Правда