Порошенко прийшов в ДБР на допит: перші подробиці

Порошенко фігурує в 11 кримінальних виробництвах

Порошенко прийшов в ДБР на допит: перші подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Колишній президент України Петро Порошенко прийшов на допит в Державне бюро розслідувань.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Громадське.

Loading...

Відомо, що Петро Порошенко  відповідатиме на питання щодо справи про можливе ухилення від сплати податків при купівлі телеканалу «Прямий». Журналісти повідомляють, що екс-президента біля будівлі ДБР чекали його прихильники, зокрема, його син Михайло.

Зазначимо, це не перший допит Петра Порошенка. У липні він був у ДБР по справі про продаж заводу «Кузня на Рибальському».

«Незважаючи на те, що ані я, ані мої представники жодного разу не отримували жодного документа – запрошення, ми спілкуємося виключно з телеграм-каналом пана Портнова, який у нас є «представником» ДБР, незважаючи на те, що сьогодні була міжнародна зустріч, призначена на 15 годину, я змушений був перенести міжнародну зустріч і реагувати на ті інсинуації, які запускає і пан Портнов, і окремі представники ДБР, і сьогодні з’явитися сюди для того, щоб повністю спростувати спроби Портнова та його поплічників з Російської Федерації для того, щоб дискредитувати Україну. У них це не вийде», – коментував тоді колишній президент.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Петро Порошенко фігурує в 11 кримінальних провадженнях. Але при цьому, як пояснював генпрокурор Юрій Луценко, Порошенко проходить по справі як свідок, підозр йому не вручали.

Також повідомлялося, що ДБР розслідує можливі факти організації незаконного переправлення через український кордон екс-президента України Петра Порошенка.

А прокуратура Панами відкрила кримінальну справу стосовно колишнього президента України Петра Порошенка за підозрою в причетності до відмивання злочинних доходів.

Напередодні в. о. голови відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ ДБР Максим Білоусенко повідомляв, що 12 серпня слідчий буде допитувати екс-президента на тему можливого відхилення від сплати податків, пов’язаних з купівлею телеканалу «Прямий».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...