Скільки овочів та фруктів потрібно вживати щоб схуднути: названо цифру

Добова норма свіжих овочів та фруктів має становити не менше 400 грамів.

Скільки овочів та фруктів потрібно вживати щоб схуднути: названо цифру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Користь овочів та фруктів під час схуднення надзвичайно велика. Тож скільки їх можна вживати, аби досягти гарного результату під час боротьби із зайвими кілограмами?

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці дійшли висновку, що добова норма свіжих овочів та фруктів, без врахування картоплі, має становити не менше 400 грамів. Саме така їх кількість необхідна для того що б харчування вважалось здоровим.

400 грамів – це мінімальна маса овочів та фруктів, яка забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин, клітковини, вітамінів та мікроелементів. Завдяки цьому знижується ризик розвитку більшості інфекційних захворювань, втому числі ризик розвитку системних захворювань організму.

Крім того, рекомендується вживати саме сезонні плоди, а соки з них слід вживати виключно свіжі та самостійно приготовані без додавання цукру.

Цукру в раціоні харчування має бути не більше 50 грамів. Враховуйте, що до цієї маси входить і цукор, який міститься у продуктах та приготованій їжі. Оскільки, підрахувати дійсну кількість спожитого цукру неможливо, то намагайтесь уникати «поганих» ласощів та віддавайте перевагу тим, що містяться у фруктах або з них виготовлені (пастилі, сухофруктам, тощо).

Нагадаємо, якщо ви хочете позбутися зайвої ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування. Білкова дієта – один з найбільш ефективних методів схуднення, який вже встигли по достоїнству оцінити багато дівчат.

Додамо, найбільш ефективним способом схуднення та універсальним способом позбавлення зайвої ваги, вважається дієта на яйцях та апельсинах.

Джерело: Народна Правда