Стало відомо, хто з іноземців найчастіше відвідує Україну

Найчастіше оформляють візи з метою туризму

Стало відомо, хто з іноземців найчастіше відвідує Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За результатами першого півріччя 2019 року, найбільше електронних віз в Україну оформили громадяни Китаю.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням Twitter державного секретаря Міністерства закордонних справ України Андрія Заяця.

Він заявив, що в 2019 році МЗС вже оформило понад 20 тисяч електронних віз для іноземців.

За його словами, найбільш активно відвідували Україну громадяни Китаю (12125). Друге місце по оформленню віз зайняли громадяни Австралії (2368), третє – Саудівської Аравії (1787).

За статистикою, найчастіше оформляють візи з метою туризму (16839). Набагато менше людей відправляються в Україну з метою ділових поїздок (2355) і приватних подорожей (618).

Нагадаємо, що в мережі з’явився забавний рекламно-туристичний ролик, де собака породи коргі розповідає глядачам про Київ.

У ролику показується історія собаки коргі по кличці Лойд, яка тікає від господаря, коли той допомагає туристам. Поки хлопець займається пошуками вихованця, той бігає по Києву, і розповідає про місто на англійській мові.

НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Шрі-Ланка 31 липня оголосила, що скасувала оплату за одномісячну візу для громадян 48 країн, в тому числі і для українців. Віза, яку видають в аеропорту, раніше коштувала майже $35. Можливим є також подання відповідної інтернет-заявки на отримання. Своєрідна пільга буде діяти протягом шести місяців, починаючи з 1 серпня.

У Чехії ж істотно змінили правила видачі робочих карт для громадян України. За оновленими правилами МВС Чехії, українці, які отримали чеську робочу карту, не можуть змінити роботодавця раніше, ніж через шість місяців після її видачі.

Джерело: Народна Правда